Přejít na obsah

Zadny stierac


Kyselinka

Doporučené příspěvky

Nenasiel som taku temu, kde by som sa mohol opytat. Ked je tu taka, pls pawouku presun to tam :)

Ide o zadny stierac. V strede mi nechava pri zotreti nezotrety flak cca 15cm. Vymenil som stierac za origo 5JJ 955 425 a robi to aj s nim. Jedna sa o Rapid SB, 07/2015, cize moc neverim, ze by na rocnom aute bola unavena ta pritlacna pruzina:rolleyes:

Mate niekto podobnu skusenost? Dost ma to stve a pred tym ako to odnesiem na reklamacku, tak sa tu chcem opytat, ci to uz niekto riesil.

 

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka majstre :)

Nahodou cislo toho pripadu/RMA, alebo pripisu by nebolo? Ked tak, do mailu pls.

Rozmyslam, ze im to tam rovno odnesiem a hned ich nasmerujem, lebo nemam moc skusenost s impou v BA a radsej ich postavim pred hotovu vec, aj s riesenim :D

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

riešila sa tam aj tá sada púzdier aj doladenie motorčeka na uchytení , aj nová lišta

 

ale jediné čo fungovalo bolo nové rameno , prípadne čo hovorili na školeniach tak prepilovať plastové plochy aby pritláčalo viac , u mňa to vždy nové rameno vyriešilo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
před 1 hodinou, Atrani napsal:

Nevíte kolik stojí dodělání zadního stěrače na liftback (sada+práce)?

 

Když si někde nezajistíš vytvoření patřičného otvoru ve skle pátých dveří (pokud to vůbec lze), neobjedeš se bez jeho výměny. A to bude už docela drahá sranda kvůli stěrači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V ‎18‎.‎11‎.‎2016 at 12:22, Atrani napsal:

Nevíte kolik stojí dodělání zadního stěrače na liftback (sada+práce)?

 

Nechci tě odrazovat, ale nejde o levnou srandu. K cenám uvedeným v tabulce přičti práci (výměna páček, výměna motorku ostřikovačů, montáž motorku zadního stěrače, natahování kabelů, hadiček) a nějaké ty nervy. Šel jsem do toho jen z nutnosti, protože mnou zakoupený Rapid z předváděčky prostě stěrač neměl. Uvedené ceny jsou přes tři roky staré.

 

Název dílu Číslo dílu Cena s DPH
     
Páčky pod volant 6RA953513C 2 643 Kč
Čerpadlo ostřik. dvouvýv. 1K6955651 1 117 Kč
Těsnění z. stěrače 1Z5955758A 356 Kč
Motorek z. stěrače 5E5955711 1 922 Kč
Matice z. stěrače N01508314 4 Kč
Lišta stírací z. stěrače 5JA955425 167 Kč
Krytka ramínka z. stěr. 5JA955435 72 Kč
Tryska ostřik. z. stěr. 1Z5955985 108 Kč
Raménko zad. stěrače 5JA905707 620 Kč
Pouzdro konektoru 1J0973702 100 Kč
Koleno 3B0955665C 56 Kč
Zadní vyhřívané sklo 5JA845049BC 3 685 Kč
Přesklení služba 1 500 Kč
Celkem  

12 350 Kč

Editováno: , autor: orel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravím Vás,

 

nechci zakládat nové téma, tak jsem se rozhodl že to hodím se. Řešili jste tu zadní stěrač. Všiml jsem si, že některé auta (rapid / octavia liftback) zadní stěrač nemají? Proč tomu tak je? Dokonce jsem si tohoto všiml i u Superb I. Jde o příplatkovou výbavu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...