Přejít na obsah

AUX IN na SWING-u


Doporučené příspěvky

Zdravim,

Mam Yeti (r.v.2010) s radiom Swing a nejako neviem rozbehat vstup AUX, aby som na nom mohol pustat hudbu z mobilu. Tu na fore som o tom nasiel viacero prispevkov, ale akosi ziaden nepasuje na mna. Vacsinou tu ludia maju AUX vstup v laktovej opierke, ale ja ho tam nemam - mam len 3 kabliky v odkladacom priestore pred radiacou pakou pod ovladanim klimy (foto v prilohe). Je tam standardny jack 3.5mm, USB female a este jeden siroky konektor - zrejme na iPod/iPhone (starsi). Mam aj zabudovany MDI vstup, ale nemam na to redukciu na USB (uz som si ju objednal). Skusal som samozrejme pripojit ten jack 3.5 do mobilu, ale po prepnuti na AUX vstup na radiu nic neslo. USB tiez 0 bodov. Skontroloval som aj nastavenie vstupu AUX - je zapnuty, level 3. Skusal som aj viacero roznych mobilov, dokonca aj z notebooku - zo ziadneho zdroja to nefungovalo.

Viete mi niekto poradit, ci treba este niekde nieco zapnut/aktivovat alebo s tym mam ist rovno do servisu?

Vdaka.

 

2016-10-13 17.16.19.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tie kable vyzeraju byt celkom profesionalne zapojene, este je k nim aj taky zdruzeny kryt, do ktoreho sa vsetky 3 konektory zapoja kvoli ich ochrane. Inac, vcera som vyskusal do USB zapojit cerstvo naformatovany USB kluc s nejakymi mp3-kami - radio ich zacalo prehravat, ale nedalo sa vobec ovladat (okrem hlasitosti) - na displeji radia len svietilo AUX, ziadne info o pesnicke/subore/adresari, nedalo sa ani pauznut ani preskocit na dalsiu pesnicku, dost divne... A fungovalo to len pri nastartovanom motore. Tak som potom vyskusal este raz pripojit do USB mobil (pri nastartovanom motore), ale ten mi nenacitalo vobec. V navode k radiu sa pise, ze USB zariadenie pripojene do MDI (a predpokladam teda, ze aj do toho mojho USB) musi mat suborovy system FAT16/FAT32; moderne mobily vsak uz nepouzivaju USB Mass Storage (mam Samsung S5 mini) ale MTP prip. PTP. Takze predpokladam, ze ani ked zapojim mobil do MDI (s USB redukciou), radio ho nebude vediet precitat. Vyskusam este s nejakym starsim mobilom a dam vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne mi dosla redukcia MDI-USB, ale ako som predpokladal aj tak mi to nefunguje :(. Ked pripojim mobil cez tu redukciu, najprv vypise "INITIALIZING PD" a po par sekundach to skoci do "PD NOT FUNCTIONAL". Je to sice pokrok oproti pripojeniu na ten moj USB kabel, ked mi to nezdetekovalo vobec, ale aj tak mi to nepomohlo. Netreba nieco nastavit na mobile, aby to rozpoznalo? Alebo existuje nejaky novsi firmware pre Swing radio, co by to vedel rozpoznat? Ako som pisal vyssie, mam Samsung S5 mini s Androidom 5.1.1, tzn. pri pripojeni USB kabla mi ponukne akurat moznost MTP alebo PTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...