Přejít na obsah

Dodatečná montáž pravého světla v kufru


SkodaRapid

Doporučené příspěvky

Tak tieto dve svetlá som kúpil minulý týždeň za 6.- EUR jedno aj s konektormi a káblom.  Má to 18 LED v každom svetle, biela farba LED. Chcem to dať na osvetlenie nôh vpredu, ale akosi tam nie je na ne miesto, nedajú sa tam nikde vložiť. Zo strany spolujazdca je odkladacia schránka, na vodičovej strane je luft.:)

 

 

Led moduly osvetlenia interier,dverí,kufru Audi VW Škoda - 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Dneska jsem si taky dodělal osvětlení kufru na pravé straně. Provedl jsem to dle myšlenky uživatele albatroscz

Šlo to celkem dobře, zvláště když šlo drát prostrčit mezi plastem a gumou v místě nad otvorem pro moduly osvětlení.

Moduly jsem použil tyto https://www.aliexpress.com/item/32787093369.html?spm=2114.13010708.0.0.3a994c4douh61L

Cena 180Kč za pár. Pro připojení modulu na původním místě jsem použil original konektor, modul obsahuje ještě jedno napájení pomocí 2pinu.

Propojovací kabel na pravou stranu jsem na obou stranách osadil modelářským SERVO konektorem 2pin samice a tím moduly navzájem propojil.

 

ledOsvetleni.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...