Přejít na obsah

vytečený zadný tlmič pérovania


libero

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak se take musim bohuzel prihlasit do klubu vytecenych tlumicu...najeto 62tkm a vcera pri vymene na zimaky jsem zjistil, ze mam oba zadni tlumice vytecene...jiz nejakou dobu se mi ozyva ze zadu vrzani pri prejezdu na nerovnosti. Docela by me zajimalo kam se koukal ten servisak kdyz mi pri 55tkm menil luzka :(

Asi zacnu byt v servise zase hodne neprijemny...hold historie se opakuje :(

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu rekl, nevidel jsem to, rikal mi to technik co prezouval auto a ze je to hodne.

Dnes jsem se domlouval se servisem a oni mi rekli, ze to musi videt, protzoe nejaky unik z tlumici je normalni, tak jsem na to radeji nic nerikal a uvidime, az se na to podivame v servise jak to vlastne vypada, jestli je to moc nebo ne...ale rad bych vedel co se skryva pod pojmem normalni :(

A jeste by me zajimalo, jestli to povrzavani delaji ty tlumice a nebo treba pera ci stabilizatory, no asi to nebude uplne jednoduche to dokazat :(

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz jsem se na to ted zameril, tak trosicku plavani zaznamenavam, ale kdyz dam podvozek na sport tak se to ani nehne, tak nevim, jetsli to tak bylo od zacatku diky komfortnejsimu podvozku a nebo ne.

Napadla me spise jina otazka, zda-li s tim nevyrazit jeste pred navstevou servisu na mereni tlumicu a hlavne jak se vubec meri tlumice s "adaptivnim" podvozkem? Na vsechny rezimi nebo jen na normal? Ma nekdo zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes provedena kontrola tlumicu, jeden je totalne vyteceny(pravy) a levy jen trosicku coz bylo oznacene za standard, nezapomnel jsem pripomenout, ze doufam ve vymenu obou tlumicu na naprave, ze se mi rozhodne nechce jezdit s tak odlisnymi tlumici...pry se zepta a uvidi co Skoda rekne, pred tim se jeste provede test tlumicu, takze uvidim, objednan jsem na 28.11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...