Přejít na obsah

Co vám na Kodiaqu vadí


_Denis_

Doporučené příspěvky

Já nic neřeším. Já naopak konstatuji, že jsou opravné sady pitomost a pokud se nemýlím, Petr to vidí stejně. A že jsou jen dojezdové rezervy? To je jako říct "buď rád, že žiješ pod mostem, někteří jsou jen pod širákem". Ani jedno není dobře. Bez ohledu na velikost kol vždy mohla být plnohodnotná rezerva, s níž se dalo jezdit kam člověk potřeboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo trochu prehanim. Ano je dobre ze tam je alespon neco, misto te lepici sady. Ale pichnes a jako vzdy "zakon schvalnosti" na vylete s rodinou s plnym kufrem a kam si das ten pichlej hlinikac za 10 tis. Nechas u krajnice jako trojuhelnik za 50kc? No jo hold zazobanci co maji na Kodiaka [emoji16] Ty to nevytrhne, SA rika - jak casto clovek picha ze jo. [emoji16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 10. 2016 at 17:53, Petrrr napsal:

myslim ze je super jak pise cosby ze je supr ze tam vubec v 7mistne variante je,lepsi mit to pichle kolo u noh a pokracovat dal nez nekde trcet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to jsem nasledne uznal. Ovsem resit pak otazku " kam s nim" v pripade co jsem popsal bych zrovna nechtel a cpat nekam do interieru spinavy kolo mi prijde zcestne a uz vubec ne zrovna bezpecne. Ale mohl bych treba vyndat dceru z autosedacky, nechat ji u krajnice a upnout do ni pichle kolo. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nektera auta maji rezervu zavesenou venku pod autem pod kufrem. Uz ma fiesta 3 to tak mela, protoze by se do kufru nevesla. Blbe, ale taky reseni a mozna lepsi nez to za kazdou cenu cpat dovnitr.
Reseni s rezervou na patych dverich uznavam je spise pro offroady i kdyz Touareg to tak muze taky mit a dela se tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věř mi, z vlastní zkušenosti, že je to na hoven řešení, mít to venku. Snižuje ti to podlahu, kolo je zprasené jako svině a dostat ho ven je takové peklo, že zpět bys to píchlé tak jako tak necpal [emoji6]


Jo vim, ze to taky neni optimalni. Mel jsem u Fiesty. Jak jsem psal. No nejaky napad jsem musel napsat. [emoji3]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suldo, jestli chces cist chvalozpevy od lidi ( zpracovany marketingem) co ho tez nemaji, tak to musis do patricneho vlakna. My tady jsme majitele vozu Skoda jinych aktualnich modelu a mame s nimi sve zkusenosti a od toho se da lehce odvodit jake budou u nekterych veci - zejmena kvalita zpracovani, konstrukcni chyby, kvalita materialu atd. U Kodiaka.
Navic zde, bez postihu muzeme prezentovat sve nazory, byt i negativni, bez kyselych ksichtu nekterych nadsencu a najivek. Jsou totiz vlakna ta oficialni mimo hospodu, kde se musi jen chvalit, jinak je clovek za cernou ovci atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chvalozpěvy už sem velkej a zkušenej kluk, stejně jako na hospodský keci. Na fórech do hospody nechodím a když sem sem konečně nakoukl tak vidím (jak už sem psal) že se tu ví všechno a co se neví, tak jak píšeš, se odvodí :) Jako v klasický hospodě, nic víc, nic míň ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez prisel S3, sem taky odvozoval a hadej. Rada veci me neprekvapila, protoze jsem je cekal. Staci se podivat k Superbakum do vlakna, chudaci. Co musi u auta za milion resit.
Schvalne, myslis si snad ze u Kodiaka to bude jine? A jenom nehanime, shodli jsme, ze to dojezdove kolo lepsi nez nic i kdyz je to reseni nedomrdle.
A ted se te zeptam. Ty mas snad nejakou Skodu? Treba soucasnou? Na foru se diskutuje, s tim nic nenadelas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave, bohuzel. A o tom, krom jine, je tato diskuse.
Jsou tu lide fanousci Skody co jezdi felicii nebo F1 a o nove Skode sni a zblbli marketingem si nechteji nechat svuj sen vzit. Pak jsou tu lide co daji strasny prachy za novou Skodu a i kdyz vi ze uz to neni ono budou ji porad chvalit do nebes, protoze je tezke si priznat ze clovek koupil klump. No a pak jsou tu lide ( do teto skupiny se radim ), kteri ac fandove Skody si Skodu poridili a priznali si diky vlastnim zkusenostem, ze Skoda od jinych znacek pada svou kvalitou strmeji nez jine automobilky a tj jsou zde za obtizny hmyz, protoze jen poukazuji na to co ostatni nechteji se svymi ruzovouckymi brylemi po marketingove masirce videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to spíše napsal takto: je mi docela fuk, jestli někdo s mými názory souhlasí, nebo ne. Já si za nimi stojím, vím, proč to píšu, opravdu v tom není závist, že se mi ve skutečnosti Kodiaq, či jakákoli jiná Škodovka strašně líbí, nemám na ni a tak mám potřebu pomlouvat. Jestli takoví lidé jsou, což asi ano, já se k nim neřadím..
Při všem tom reklamním masírování mám jen potřebu to bez OT napsat. A to je účel tohoto tématu. Nic víc, nic míň..



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, citim to podobne. A marketing Skody mne cim dal tim vic leze na nervy. Ze vsech stran to do lidi husti. Vsude i v novinarskych " nezavislych" testech Skoda nejlepsi atd. Pak si ji clovek koupi a nestiha se divit. Co vsechno se v 21.st. da zku.vit u auta, navic u trivialnich veci, ktere jsou uz davno vymyslene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...