Přejít na obsah

Co vám na Kodiaqu vadí


_Denis_

Doporučené příspěvky

A žádná chyba to není, musí to něčemu vadit - tzn. výbava Style má něco navíc oproti nižím výbavám co tam vadí - koukni na ceník - klasická mezipodlaha při 5 místech jde jen do nižších verzí. Stejné to tak mají prodejci - nelze to u Style přidat k objednávce.

4.jpg

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou podlahou je to tak jak píše pepak a tadi i odpověď od SA

 

Zdravíme, Kamile,
je to kvůli rezervnímu kolu, které je v základní výbavě. Dvojitá podlaha s ním není kompatibilní.

Přejeme příjemný den,
tým ŠKODA AUTO

 

Holt bude muset být úprava samo domo :-)

Editováno: , autor: Kamca1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít háčky na sítový program takhle vysoko je blbost, pak ten náklad nebude pevně uchycen, a bude to plandat ... Doufám že to bude jak je to v návodu. Ten je pro zákazníka směrodatný.

Dal jsem na fcb dotaz, tak pak písnu co odpoví.

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim,

osobne mi nejvic vadi design plastu vrchního kastlíku před spolujezdcem, ve Style vybave, dále zamrzi druhy klicek k autu v socialnim provedeni /celoplast/ první je castecne chromovany. Konektivita - nechapu, proc je na kazdou část jedna aplikace, asi cim vic aplikaci, tim lepsi... Jinak spokojenost. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎16‎.‎1‎.‎2017 na 17:56, jindrous napsal:

Mít háčky na sítový program takhle vysoko je blbost, pak ten náklad nebude pevně uchycen, a bude to plandat ... Doufám že to bude jak je to v návodu. Ten je pro zákazníka směrodatný.

Dal jsem na fcb dotaz, tak pak písnu co odpoví.

ty háčky jsou skutečně vysoko a podlahová síť je tudíž na nic...nerozumím tomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem slysel, na druhou stranu, je to jen takova hracka, myslim si, ze vyuziti zatím prilis velke není, Mozna odeslat cil do navigace, poslední parkovani, casem snad nezavisle topeni. A co mi ještě dost vadi je pripojovani, něco funguje přes kabel, něco přes WiFi, něco přes BT :-) Kdyby vse slo napr přes WiFi... Zabudovana WiFi také nemá zadnou uzasnou antenu, ale to se ma zlepsit náhradou HW v budoucnu. Jinak StartStop v zakladu zapnuty, to jde nastesti resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, jakoubek_ napsal:

Zabudovana WiFi také nemá zadnou uzasnou antenu, ale to se ma zlepsit náhradou HW v budoucnu. 

 

LTE připojení je pomocí ne jedné, ale hned dvou antén za zadním nárazníkem, což je myslím dostačující řešení. O náhradě nic nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...