Přejít na obsah

DSG řadící páka


michal z

Doporučené příspěvky

 Přesně tak odděluje se hlavice od té kožené sukýnky s rámečkem v podstatě se to jenom přehodí, v servisu se mi ukazovali jak to vypadá před demontáží ale při samotném sundávání jsem nebyl,předpokládám že použili nějakej malej šroubováček nebo něco čím  tu pojistku Uvolnili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak jsem se konečně o víkendu odhodlal a dotáhl jsem ten návod jak na výměnu DSG voliče. Doufám, že je popis dostatečně detailní a v případě špatně použitých obratů či výraziv mimo automotive hantýrku se omlouvám, opravdu jsem neměl čas se psaním odborného článku. V případě, že by to někdo chtěl ve voze přemontovat a necítil se na to, mohu nabídnout své služby, mám za sebou čtyři výměny a už vím co a jak a kde na co šáhnout aby to povolilo :) 

Výměna voliče DSG.docx

Editováno: , autor: Bladik
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Rád bych se zeptal pro na provedení DSG páky z Kodiaqa. V jednom z obchodů je v nabídce v šedivé barvě. Já mám černý interiér, a tak bych se chtěl zeptat, zda lze sehnat páku v černém provedení s nápisem DSG 4x4. Podle toho, co jsem hledal, tak je to asi 566713123EEXY, je to pravdu tak, že existují dvě barevná provedení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...