Přejít na obsah

DSG řadící páka


michal z

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

EDIT: Omlouvám se, nedošlo mi, že když to nahraji z mobilu, bude to ve špatném formátu. Není třeba kvůli tomu hned dávat negativní hodnocení 

 

Dobrý den vespolek,

 

povedlo se mi sehnat DSG řadící páku z Touaregu 3. Myslíte, že tam půjde nabastlit? 

 

Díky za názory

 

Michal

IMG_6578.jpg

IMG_4246.jpg

Editováno: , autor: Michal Pokorný
oprava
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik poznatků k tomu voliči z Touarega:

1. uvolňovací tlačítko z boku...tzn. podobný systém jako Kodiaq...to by se mohlo nabastlit

2. Nevidím na žádné z fotek jak je uchycená manžeta...pokud by to mělo stejný kroužek jako Kodiaq a Superb, tak vyndatelné a nasunutelné na tyč ze Supa to je

3. Zobrazení zvolených režimů RND/S přímo na voliči...dle mého nerealizovatelné

4. To samé jako v bodě 3 platí i o P

 

Každému se líbí něco jiného, takže ať si dá do auta kdo chce co chce, ale tohle už není jen jednoduchá výměna...tohle už je opravdu bastlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji @Bladik za odpověď hodnou mistra. Dostal jsem se k tomuhle voliči náhodou a docela mne zaujalo, zda existuje jednoduchá cesta, tak jako s hlavicí z Kodiaqu. Takže jej střelím a koupím volič z Kodiaqu. 

 

a díky @jaroslav75 za názor, který s mým dotazem vůbec nesouvisí. "palec hore"

 

 

Editováno: , autor: Michal Pokorný
zmizla čárka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, asi jsem jedinej kdo to řeší ale zdá se mi páka prostě moc vysoká.  Resil uz někdo zkrácení a naslednou vymenu např.  Z kodiaka ?  Vim ze je to prasarna ale uvazuji o koupi druheho mechanizmu volici páky a tu bych následně zkusil zkratit do výšky napr. Jak ma audi kompletne elektronickou páku (cca 7 cm nad rameckem).a pak to cele zprovoznit s hlavici z kodiaka do plné funkcnosti.  Vim ze je tam pár uskali jako je napr. Plastove zdvihatko odjisteni apod. Ale to by se dalo vyřešit. 

20200919_113850.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Kupoval jsem zde : CZK 1,067.43  38%OFF | DSG AT Synchronize electronic display Gear Shift Knob White light for passat B7 /B8 Golf 6 /7 MQB Tiguan Octavia Yeti superb

https://a.aliexpress.com/_mqj592V

 

Nastesti bez cla:). Je potreba vycvaknout ramecek ( drzi 4 packami). Je to videt na jedne fotce. Pote povolit objimku a vytahnout paku nahoru. Jde to dost tezko. Pote jen pripnout kozeny obal a nasahit na tycku. Je potreba zapojit spravne ty dodatecne kabely ( viz. Obrazek). Tlacitko na pace se zmackne, az je paka nasazena na tyci. Zvladne to trochu zrucnejsi clovek:)

Screenshot_20210109_184934.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...