Přejít na obsah

DSG řadící páka


michal z

Doporučené příspěvky

Řadící páka pro automat má vypadat jak řadící páka pro automat a ne jak kvedlačka pro manuál :-) Mám ve Scoutu "normální" řadičku a když to nebude cenový nesmysl, tak to tady u SIII předělám. Je to o pocitu. Spousta lidí si tu dokódovává kde co, já jen zrušil Start-Stop, ale řadičku asi řešit budu :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dotaz pro kutily. Je možné zaměnit hlavici DSG v Superbu za hlavice, co se montují do Audi s tiptronicem? Já vím, že je to zhovadilost, ale mám rád perforovanou kůži a ta v Audi mě nenechává chladným.. :) Vím, že rámeček manžety je u Audi menší, ale s tím bych si pohrál. Jde mi o uchycení hlavice na páku.. Díky

IMG_2697.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

To z Audi používají proto, že testují automatickou změnu jízdího režimu, např. přes telefon...myslím, že tady tímhle ukazovali to automatické parkování ovládáne z mobilu.

Mě by spíše zajímalo, jestli by se nedal použít volič z Kodiaqa, už jsem v něm seděl a ten volič je pěkný, narozdíl od toho Superbovskýho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
V 19. 2. 2017 na 18:31, Martin Bednář napsal:

Jinak u nějaký testovací muly používají u S3 volič z Audi.

 

http://www.autorevue.cz/GetThumbNail.aspx?w=612&h=250&q=60&id_file=738316957

 

a original:

https://media.novinky.cz/486/544863-original1-xmycv.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta první fotka je nejspíš ze superba, máte někdo info zda je možné a jak nasadit tuhle řadící "bulvu" z audi? mám klasické dsg které se posouvá dopředu.a dozadu ( P R N D S) ale audi tuhle bulvu používá spíše jako knipl, takže by mě zajímalo jak zde funguje samotná pojistka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 5. 1. 2018 na 15:05, AntonioB721 napsal:

Tak mi dnes konečně v úterý zvaném servisu provedli výměnu původně hlavice za hlavici zAE02D4A9-4189-4987-8932-340B5E45B825.thumb.jpeg.64aa3aa9d79127f64c44a7aa923661a5.jpeg kodiaka

 

Ahoj, netušíš co vše ti upravovali? Protože ta z Kodiaqa má mnohem větší rámeček a tím také kůži. Co mě samozřejmě napadlo, vyndat původní rámeček a dát ho na tu Kodiaqackou s tím, e se zkrátí trochu ta kůže...co ale nevím, jestli to pak už nebude moc krátké? Dík za info...když bude někdo vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ahoj,hlavice z kodoaqa je spojena sukynkous rámečkem a tu musíš prohodit za svou stávající, je to rezebíratelné,musí velice jemně odcvaknout je to v postatě jenom bajonetová pojistka,sundáš sukýnku Kodiaka nacvakneš sukýnku s rámečkem ze svého Superba a nasadíš to v podstatě celé. Nic na tom není v servisu z toho měli strach nakonec to bylo hotové za 5 minut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takže se rozebírá jenom hlavice od kůže, to se zamění a pak nasadí se na tyč...jsem se nepokoušel to rozdělat u hlavice, zdálo se mi to tam dost napevno..netušíš čím to od sebe oddělovali? Jestli pomocí nějakého nástroje(malý šroubovák) a nebo to jde rukou? Jak nasadit hlavici na tyč už jsem zjistil, tam je to opravdu jednoduché..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...