Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

  • o 9 let později...
  • o 3 roky později...

Dávám zde odkaz na  video z webu "Bez komprese", kde se tak trochu recenzuje Fabia II s motorem 1.2 TSI s nájezdem 320.000 km. 

Sám jsem tenhle podobný vůz kdysi měl i s touhle motorizací, ale najel jen cca 100.000 a dále prodal, a tak jsem byl na video celkem zvědavý. 

Závěr u mne byl takový, že když se autu dává vše co má, tak vydrží. Podotýkám, že to byl motor Tsi, s  již inovovanými rozvody, ale i tak poprvé se prý měnily až v 220.000 km !!!!

Perlička u tohoto vozu je, že auto bylo kupované jako předváděčka z autorizovaného servisu a až když majiteli začalo auto trochu dříve reznout, tak se zjistilo, že bylo lehce bourané a opravované. "Samozřejmě", že autorizovaný prodejce a servis ani muk, prostě majitele ošulil. A pak se divte, že nemám autorizáky rád, tohle bych já osobně viděl, tak na zrušení licence od fabriky. 

Jinak dle hafolu oficiálních papírů ze servisních prohlídek a údržby je vidět, že auto je opečovávané:

https://www.youtube.com/watch?v=qojrBgDHVW4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...