Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

otras ciste suzuky swift a este ma aj volant na opacnu stranu a opat zelene podvietenie bleeeeeeeeee :ble  :076  :ble

jaky bys chtel podsviceni, audi cervena, VW modra, u skodovky podle me se zelenou hybat nebudou

ale mohly by ved prve octavky mali cervene podsvietenie tak ale ja by som sa nepohneval keby maly modre ;) ale to sa nikdy nestane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo cerveny mely, proti vkusu zadna, ale dle meho to byl desnej hnus ty prvni budajzy, to uz zlata zelena

1000 ludi 1000 chuti -_-

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se vždycky líbí, jak ti, co nejvíce blijou, stojí první ve frontě... <_<

Nee, mně se docela líbí, zase to je něco nového. OII se mi ze začátku taky nelíbila, ale teďka už mám jiný názor...

Editováno: , autor: aka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se vždycky líbí, jak ti, co nejvíce blijou, stojí první ve frontě... <_<

Nee, mně se docela líbí, zase to je něco nového. OII se mi ze začátku taky nelíbila, ale teďka už mám jiný názor...

presne tak, ty nejvic blijici tu nejvic drzkujou :angry:

vsak jak pise Georg Coucher, svetla zamaskovany - bez maskovani to bude delat uplne jinej dojem, to same 5. dvere - SPZ bude na nich, naraznik bude hezky cistej, zadni dvre jsou ted take dost schovane. Pockal bych s hodnocenim na poradne fotky a spis az na osobni shlednuti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim je to takovy osklivy kacatko ...snad se z toho vyklube labut :) a pokud bude FRS trochu ostrejsi, tak se v ni nebude stydet ani chlap :D

jo osklive kacatko:) pamatuju jeste na prvni fotku FABIE I :D to bylo osklive kacatko tohle je docela peknej kacer :-) jen to neni jeste hotovy,sem zvedav na finalni podobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše co je nové překvapí,ale chce to čas a hlavně jak už tady padlo vydět to naživo.Mně kupříkladu se ze začátku Roomster moc nelíbil, ale svůj názor jsem časem změnil hlavně po shlédnutí naživo. Doufám, že u Fabie II to bude obdobné jelikož teď se mi ani trochu nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo cerveny mely, proti vkusu zadna, ale dle meho to byl desnej hnus ty prvni budajzy, to uz zlata zelena

1000 ludi 1000 chuti -_-

ono to je proste tim ze kazdej musi mit neco extra, to uz za dob 3210 nokii frcely modry a cerveny ledky :) kdyby svitila modre, tak ji predelavame na cervenou a z cerveny na kafebronz lol

Editováno: , autor: TomV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo cerveny mely, proti vkusu zadna, ale dle meho to byl desnej hnus ty prvni budajzy, to uz zlata zelena

1000 ludi 1000 chuti -_-

ono to je proste tim ze kazdej musi mit neco extra, to uz za dob 3210 nokii frcely modry a cerveny ledky :) kdyby svitila modre, tak ji predelavame na cervenou a z cerveny na kafebronz lol

lol-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...