Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

No určitě jde potkat kolem Bolky, budou maskovany za nějaky jiny vuz. A co se tyce RS fakt by me zajimalo co tam bude za motor. Na 2,0 a 1,8 TFSi bych moc nesázel. Ty jsou pro vyšší platformy. Koukněte na Polo tam je taky GTi s 1,4 sice Bi-turbo, ale třeba pro motorsport je to nepouzitelny motor.

Pro RS by měl být 1.4 TSI 125 kW. Pro ostatní modely by měl být mimo jiných

1.4 TFSI asi 96 kW.

No zklamali mě s novou Fabií. Měla mít sportovnější předek než Roomster.

Plánoval jsem příští rok nákup nové Fabie, ale asi si počkám na Joystera.

Hlavně se mi nelíbí ty černý sloupky, hned bych je dal do barvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to zatim hrozně, prostor oken a střechy je nějak moc hranatý, vůbec mi to k tomu předku nepasuje a vůbec se mi nelíbí ty přední stěrače na skle. U "staré" fabie jsou hezky pod kapotou. Zatim na mne působí moderněji první generace, no nevim nevim, jsem zklamaný :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to tak vážně vypadá jak je na ty fotce, mně se to osobně taky nijak nelíbí. Vypadá to jako něco mezi swiftem a fiatem. Vůbec se mi nelíbí zadek, ten na fotce není..

Navíc je tam tak debilní řešení se zadním stěračem, jaký jsem nikde neviděl. Hold úspory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, možná přijde i dřív, záleží na kapacitě. Už letos jsou velký problémy s kapacitou ve všech modelech krom Superbu a příští rok to bude ještě horší.

Bohužel se Tour už u nás prodávat nebude, kvůli emisím. Škodovka už dál nebude investovat do modernizace motoru, takže západní a střední Evropa je mimo. Tam bude už EU5. Ale na východě je o ni strašnej zájem a tam nejsou emisní normy tak přísný .Rusko je jak černá díra, ty ji berou po tisících.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No nevim mozna bych si to koupil v podani RS :D:D Ale nevim nevim zalezi na cene ... Me se to libi ale libi se mi vic prvni fabie,co je prvni to je dobry to je jak s filmama ...

Až to bude nekde litat určitě se na to pudu mezi tema prvnima podivat sem na to moc zvedavej ale combi urcite nechci -_-

Nema to na starou dobrou FABII I ale tak doba de dal a holt ji musime respektovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...