Přejít na obsah

Fabia II


marcos

Doporučené příspěvky

jo cerveny mely, proti vkusu zadna, ale dle meho to byl desnej hnus ty prvni budajzy, to uz zlata zelena

1000 ludi 1000 chuti -_-

ono to je proste tim ze kazdej musi mit neco extra, to uz za dob 3210 nokii frcely modry a cerveny ledky :) kdyby svitila modre, tak ji predelavame na cervenou a z cerveny na kafebronz lol

tsss vis jakej jsem byl king s original krytem z DE a podsviceni modry??

neumis to ocenit :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, smeruje to presne tam, kam sem cekal. Malej Roomster. Coz se sice bude dobre prodavat, ale je to hnusny. Na prvni Fabii sem si musel vylozene zvykat, predek se mi nelibi do dneska, paskvil jmenem sedan nekomentuju. U novy Octy se mi predek taky porad nejak nevzil, pokud bude u ni facelift ale vypadat tak jak vypadaj obrazky, bude to urcite ku prospechu veci.

No nechame se prekvapit. Porad mi to prijde mnohem osklivejsi, nez ta nova slovenska Kia, to je designove uplne jiny kafco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo cerveny mely, proti vkusu zadna, ale dle meho to byl desnej hnus ty prvni budajzy, to uz zlata zelena

1000 ludi 1000 chuti -_-

ono to je proste tim ze kazdej musi mit neco extra, to uz za dob 3210 nokii frcely modry a cerveny ledky :) kdyby svitila modre, tak ji predelavame na cervenou a z cerveny na kafebronz lol

tsss vis jakej jsem byl king s original krytem z DE a podsviceni modry??

neumis to ocenit :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo-->

Jo taky si pamatuju doby kdy jsem resil modry interierovy svetlo v peugeotu a neony a byl jsem tezkej king :smich:

Joooo kde jsou ty casy :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja videl Fabku II v zakladu, v bilý barvě a s plecháčema. Měl jsem si ji šanci i prolíst. Hnus fialovej hned na prvni pohled. Neco mezi Swiftem a Fiat Stilo. O nekterejch vnitrnich upravach jako je treba zadni sterac radsi ani mluvit nebudu, ale hlavy z skodovky nam rekli, ze je to v ramci setreni..

Pak jsem ale videl stríbrnou s černou střechou (bude to příplatková výbava - barvy černá a bíla - 15tis...) a to vypadalo hned lip. Mělo to i hliníky a dalo se na to koukat.

Osobně hodnotím prozatím jako nepovedené, nesnáším styl Suzuki a Fiatu a nova Fabka mi je dost připomíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic zajímavého tam nebylo - klasická Nova. Fotka z auto.cz a blablabla ;)

Nejlepší byla včera ve zprávách reportáž o tom, jak utekla kočka a schovala se na hajzlu za mísu, a tu pak museli odšroubovat aby tu kočku dostali ven. Pak se k tomu vyjádřilo půl paneláku. Přestože od Novy jsem zvyklý na lecos, tak tohle jsem fakt nechápal, proč to dávají ve zprávách. :horse:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...