Přejít na obsah

Rapid - originál boční chrom lišty oken


Toledo19861

Doporučené příspěvky

Zdravím

 

Mohl bych požádat majitele rapidu o změření délky gumových lišt oken?

Určitě se ptáte proč :-)

V rodině máme několik koncernových vozů, na všech máme chromové lišty pod okny, jen na Seat ibiza ST to nemáme :-(

V replice z pochromovaného nerezu se bohužel nedělá, tak mě napadlo že bych to mohl udělat z delších lišt, např z rapidu, profil je stejný na 99% koncernu.

 

Jen nevím zda mi pak vystačí na zadní okno v kufru :-)

 

Děkuji za spoludpráci

Editováno: , autor: Ondra B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Fremmen: no já mám barvu hnědou metalízu topaz. Osobně si myslím, že chrom vynikne na této barvě hodně. I na tvém rapidu vypadají luxusně :) Takže jestli se to lepí, tak je to jen nějaký "chromový plech", které se nalepí na původní gumové těsnění. Umýváš auto v myčce? Mám jen obavu, aby mi to časem kartáč nesundaly. 

 

to paslik: to máš taky ty nalepovací? 

 

to slapnahrabe: dobré vědět :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mbrazdil napsal:

to Fremmen: no já mám barvu hnědou metalízu topaz. Osobně si myslím, že chrom vynikne na této barvě hodně. I na tvém rapidu vypadají luxusně :) Takže jestli se to lepí, tak je to jen nějaký "chromový plech", které se nalepí na původní gumové těsnění. Umýváš auto v myčce? Mám jen obavu, aby mi to časem kartáč nesundaly. 

 

to paslik: to máš taky ty nalepovací? 

 

to slapnahrabe: dobré vědět :kol-47:

Byl jsem se podívat, byly na skladovce už z výroby v rámci Chrom paketu. Myslím že nejsou nalepovací, že budou v jenom kuse s gumou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...