Přejít na obsah

Rapid - originál boční chrom lišty oken


Toledo19861

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den, už jste si někdo nechal měnit původní gumové vnější lišty oken na Škodě Rapid za originální chromované? Škoda to nově nabízí jako příplatkovou výbavu, jedna lišta stojí 870,- Kč. Nemáte někdo zkušenost s demontáží stávajících gumových lišt - jak moc je to náročné??? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
před 21 hodinami, Toledo napsal:

Ano součástí je i těsnící guma, není to nalepovací lišta. Instalace tak cca hodinku.

 

Ani ve své, ani v online ETCE jsem tyto dekorační okenní lišty pro Škodu Rapid nenašel. Kupoval jsi je na Toledo, a pokud ano, jsou plně záměnné s lištami na Rapida? V případě shodnosti s Rapidem, budu vděčný, pokud sem nebo do SZ hodíš jejich čísla. Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

ahoj. Zadní okna jsou v pohodě, jen se vytáhne stará lišta a vymění se za novou. Otázka pár minutek. U předních to je trošičku složitější, je třeba sundat tapec a boční zrcátko. Pak sundat lištu a opět nasadit novou. Není to nic složitého. Výsledek pak stojí za to:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 11 měsíců později...

No, u těch z OB píší, že to je skutečná leštěná nerez. Ten originál Škoda, co je na Rapidu, na mě působí jako klasický pochromovaný plast z odpadků (lišta v nárazníku je). Jsem zvědavý, jak to bude vypadat po nějaké době. U jiných modelů (myslím SuperB, Kodiaq) jsem tady na fóru zahlédl, že s těmi různými originál lištami jsou problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...