Jump to content

Recommended Posts

Zdravím všechny,

potřeboval bych poradit, jak vypnu BT ve fabii II.

Koupil jsem si radio s vlatním BT a to v autě potřebuji deaktivovat.

Díky

před 2 minutami, orlov napsal:

Nič nepotrebuješ deaktivovať, jednoducho spáruješ mobil s novým rádiom a hotovo.

To mi je jasné, ale jde o to, že mi na Maxi-dotu pořád vyskakuje hlášení "vložte telefon", proto potřebuji BT vypnout, aby tato hláška zmizela.

Aká otázka, taká odpoveď. Prečo hneď nenapíšeš presne, o čo ide ? Budeš musieť preštudovať návod, ten BT ide určite vypnúť.

• Downvote 1

Asi by som začal tým, že by som cez PP odobral všetky s autom spárované telefóny zo zoznamu. Teoreticky by už aj  to malo stačiť k tomu aby auto nevyhľadávalo známe telefóny. Samozrejme doporučujem to spraviť aj opačne, tj. z telefónu odobrať BT auta ako známe a povolené "zariadenie".

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By SpeedyG
      Zdravím,
      chtěl bych do Yetiho namontovat GPS/GSM tracker/alarm. Uměl by mně někdo poradit, kam ho schovat, tak aby byl celkem přístupný a kam se v autě připojit na napájení, palivové čerpadlo (relé) a na nějaký kontakt, který signalizuje otevřené dveře? Díky
    • By Hynek Hasselbauer
      Mám superba 2 103kw dost často se mi vypíná radio. A kdy připojím tel. Tak po chvilce nefunguje tlačítko na volantu kterým ovladám tel.seznam Rádio Swing 
    • By omicron
      Stále řeším nějaké chytré ovládání pro dálkový start motoru a zapnutí nezávislého topení (nejlépe pomocí aplikace pro smartphone).
      Při hledání řešení (vím o německém řešení DANHAG pro NT) jsem narazil na PANDORA, jež vedle autoalarmu umí i telemetrii a dálkový start motoru a dálkové ovládání nezávislého topení. Zachová i originální DO, umí i smartphone a přidává i další bezpečnostní funkce. Mám sice originál Škoda alarm, ale ten dálkový start motoru je impresivní, na léto velmi užitečný. Některé verze mají i přídavné zabezpečení KESSY systému.

Nemá někdo zkušenost s nějakou variantou ?
      Jsou to asi Rusáci (které bytostně nemusím), ale v Rusku je Oktávka a Sup velmi rozšířen, a má to veškeré EU certifikace a v CZ docela velká podpora...

• By Lukkii
      Nabízím rádio vč. aktuálních map, hlasového ovládání, Mirrorlink, DAB+ .
      Rádio v provozu krátce. Nový displej. Prošlo online aktivací služeb výše.

Důvod prodeje: potřebuji bohužel SW s vyšším indexem. 
      Rádio je plně připraveno k montáží! (do vozidel Škoda 2014 a výše. ). S případným kodování a samotnou montáží mohu pomoci.
    • By PTiCA
      Po aktualizaci FW autorádia Columbus jsem zjistil že se mi nepřehrává "Bluetooth audio" z mobilniho telefonu a ikonka je neaktivni.
      Předpokládám že postup bude stejný i u Amundsena

Proto jsem hledal příčinu a zjistil jsem že tuto funkci mám deaktivovanout. Zde přináším stručný návod na jeho aktivaci.

Je potřeva kabel VAG-COM a sním se následně připojit na jednotku
      VCDS -> 77. Telefon

Kódování
      VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování

Kalkulačka pro dlouhé kódování
      VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byte 4
      Bit 0 -> Multimedia funkce (Bluetooth Audio)

Uložit a je hotovo...
  • Create New...