Přejít na obsah

Rozdělání zpětného zrcátka


Froli

Doporučené příspěvky

Zo skusenosti, ludia sa boja to zrkadlo 'vytrhnut', aby sa nezlomilo, ale naozaj sa to tak robi. Ja ho proste chytim a s citom vytrhnem/vypacim/vytiahnem z uchytenia. Pri montazi nas5 zasa zatlacim na celu plochu. Chce to cvik :)

Editováno: , autor: Martttin
edit text
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Ahojte...

aj ja mam prolem so spätnym zrkadlom. toziz, soferove sa mi uplne vyvrati dopredu, ked sklopim  nasledne chcem vratit do normalnej polohy.

podarilo sa mi to nastavit tak, aby drzalo zapadnute v nejakych tych drazkach a preto by som rad prestrihol kabel vo vnutry spätneho zrkadla aby sa mi uz nikdy nesklapalo a nevyvratilo dopredu, lave je v poriadku, preto to neriesim. soferove moem kedykolvek sklopit rucne.

poradte prosim, ktory je to kabel... vyhrievanie funguje, smewrove smerove svetlo tiez, nastavenie uhla zrkadla tiez. ide mi len a len o to sklapanie.

dakujem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

 

měl jsem podobný problém asi před rokem (tzn. v zimě!!!). Byl jsem si umýt auto wapkou a když jsem přijel domu, tak jsem sklopil vnější zrcátka. Ráno jsem nasedl do auta , nastartoval a levé zrcátko (u řidiče) se mi "vyvrátilo směrem dopředu, že bych se v něm z venku mohl pohodlně učesat :D:D:D

Myslel jsem si, že se v něm zlomila nějaká západka či co, ale pak mě osvítil selský rozum a napadlo mě, že při mytí wapkou se mohla voda dostat do takové prohlubně s pružinkou, která myslím slouží k zastavení ve výchozí poloze. Vzal jsem tedy odmrazovač na skla ve spreji a půlku ho vystříkal za zrcátko (neboli dovnitř). Pak jsem ihned začal sklápět zrcátka a začalo to opět fungovat :D

 

Takže pokud sis myl auto v zimě, je možné, že se Ti tam dostala voda, která zmrzla a proto se Ti zrcátko převrací dopředu ... možná ...

To byl alespoň můj případ ;)

Editováno: , autor: acesky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 30. 12. 2017 na 19:36, acesky napsal:

Ahoj,

 

měl jsem podobný problém asi před rokem (tzn. v zimě!!!). Byl jsem si umýt auto wapkou a když jsem přijel domu, tak jsem sklopil vnější zrcátka. Ráno jsem nasedl do auta , nastartoval a levé zrcátko (u řidiče) se mi "vyvrátilo směrem dopředu, že bych se v něm z venku mohl pohodlně učesat :D:D:D

Myslel jsem si, že se v něm zlomila nějaká západka či co, ale pak mě osvítil selský rozum a napadlo mě, že při mytí wapkou se mohla voda dostat do takové prohlubně s pružinkou, která myslím slouží k zastavení ve výchozí poloze. Vzal jsem tedy odmrazovač na skla ve spreji a půlku ho vystříkal za zrcátko (neboli dovnitř). Pak jsem ihned začal sklápět zrcátka a začalo to opět fungovat :D

 

Takže pokud sis myl auto v zimě, je možné, že se Ti tam dostala voda, která zmrzla a proto se Ti zrcátko převrací dopředu ... možná ...

To byl alespoň můj případ ;)

Ahoj. Mám úplně stejný problém :(

Byl jsem na myčce, pak sklopil zrcátka atd.. atd.. 

Kam jsi nastříkal tu nemrznoucí směs? Za zrcátko (za sklo)?

Díky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám úplně stejný problém [emoji20]
Byl jsem na myčce, pak sklopil zrcátka atd.. atd.. 
Kam jsi nastříkal tu nemrznoucí směs? Za zrcátko (za sklo)?
Díky.....
Ahoj,
rozmrazovač skel ve spreji jsem stříkal za zrcátko v jeho vrchní části. Spotreboval jsem asi půlku spreje. Možná by stačilo měně ... nevím.
Když si představíš jak pomalu se rozpouští led na namrzlém skle auta s pomocí tohoto spreje, tak ta půlka možná bude akorát.
Ace

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...