Přejít na obsah

Rozdělání zpětného zrcátka


Froli

Doporučené příspěvky

před 23 minutami, acesky napsal:

Ahoj,
rozmrazovač skel ve spreji jsem stříkal za zrcátko v jeho vrchní části. Spotreboval jsem asi půlku spreje. Možná by stačilo měně ... nevím.
Když si představíš jak pomalu se rozpouští led na namrzlém skle auta s pomocí tohoto spreje, tak ta půlka možná bude akorát.
Ace

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 

Tak už je to dobrý.... :):) Trochu se oteplilo... Ale celkem mě to vyděsilo :) Už jsem viděl, jak kupuju nový... Takže v mrazu radši moc nesklápět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Martin Rigo napsal:

Tak už je to dobrý.... :):) Trochu se oteplilo... Ale celkem mě to vyděsilo :) Už jsem viděl, jak kupuju nový... Takže v mrazu radši moc nesklápět :D

 

Dokážu si představit jak se Ti ulevilo :D:D:D

Ten sprej ale není od věci vozit s sebou ;)

 

Ace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Ahoj, prosím jak se vypojují kontakty pro výhřev zrcátka? Stačí jenom povysunout růžové plasty ven nebo je v tom nějaký háček? Tahám, páčím, ale kontakt se posune o pár mm a pak se zasekne, dál nejde. Je to tam nějak zerezlé, anebo musím prvně vytrhnout napájecí dráty a pak zbytek? Obávám se, že pokud budu zabírat ještě víc, tak se utrhnou kontakty od samotného zrcátka.

 

Proč se ptám - pravé zrcátko nevyhřívá, diag hlásí viz výpis níže. Jinak jsem zkoušel změřit napětí přímo na zrcátku (tam, kam se dostanu bez demontáže svorkovnic) a při zapnutí výhřevu tam je cca 5V. To je v pořádku, zde nemá být 12V?

 

1 nalezena chyba:
00920 - vytapene vnejsi zrcatko: (Z4/Z5)
012 - chyba v elektr. obvodu
info o závadì:
Stav závad: 01101100
Priorita závad: 3
Frekvence závad: 1
Poèítadlo resetù: 4
Kilometry: 334685 km
Indikace èasu: 0

 

 

EDIT: Tak nakonec bylo potřeba dlouho páčit. Kontakty nějak zatuhly.

Editováno: , autor: Tomas F
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...