Přejít na obsah

Nejde display hodin, nefunkční imobilizer.


kolloner

Doporučené příspěvky

Krásný den, Octavia 1998 1.6 74kw, padaly mi ručičky budíků, podle návodu jsem přepájel určitá místa (http://www.octaviaclub.cz/clanky/navod-oprava-padajicich-rucicek-pristroju-octavia-1-329.html), ale poté se mi párkrát zakouřilo z desky. Pod stabilizátorem TLE 4276G je umístěný vývod na druhou stranu... asi se spojil s mínus polem na stabilizatoru.... odbrousil jsem tento pol a natahl kabelem na druhé straně... trochu prasarna ale funguje.  proběhla výmena tohoto stabilizatoru. Mezitim se ještě zakoušilo z keramických SMD kondenzátorů. Rád bych je vyměnil, ale neznám hodnoty. Nyní nefungují hodiny a celý blok levého displaye a imobilizer. Někde jsem četl, že za to může právě tato izolační vecička... ale nevím kam přesně příjde, zkoušel jem ji dávat pod hodiny tak i pod druhý display... 

20161027_104555.jpg

20161027_104710.jpg

20161027_104726.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...