Přejít na obsah

Amundsen+ mapy


Doporučené příspěvky

Může mi prosím někdo poradit? Sehnal jsem konečně správnou SD kartu Samsung EVO + 32GB - v linuxu se hlásí jako mmc:0001. Udělám celej postup a když chci zadat nový CID s příkazem prog:cid, tak mi to napíše něco ve smyslu že by to mělo mít 32 znaků, přitom  to má, kopíroval jsem do terminálu příkaz, přepisoval, pořád to samé. 

 

Děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a máš ten příkaz opravdu správně napsaný?

 

sudo ./mmc32 prog_cid / dev / mmcblk0 5d53424c32424d31013917ca53010400

nebo sudo ./mmc prog_cid / dev / mmcblk0 5d53424c32424d31013917ca53010400

 

podle toho jakou máš verzi....

 

hlavně kartu nezamykej, dokud si nezkontroluješ, že se CID opravdu změnil

 

dej sem kdyžtak printscreen z terminálu

 

Editováno: , autor: clouseau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 18. 9. 2017 na 21:38, Skix napsal:

u toho druhé řádku co tam píšeš nemusim zadávat po "mmc" 32 nebo 64? Jinak to mám napsaný přesně tak jako na řádku 1 co jsi napsal a prostě to ypíše vždycky tohle

 

kartu nezamknu než to bude změněný, to je jasný

 

 

To záleží na tom, jak se ti jmenuje mmc soubor a jakou máš verzi tvého sytému.

Můžeš si ho klidně pojmenovat "zlaticko mojesedesatictyrbitovy" a v prikazu pak misto mmc napsat "zlatickomojesedesatictyrbitovy" :-)

To 32 znaci 32 bitovou verzi, 64 znaci 64bitovou verzi. Nekdy jsou soubory pomenované jen mmc a mmc32. mmc pak značí 64 bitovou verzi a mmc32 32bitovou. já osobně používám názvy mmc - pro 64 bit a mmc32 pro 32 bit.

Editováno: , autor: clouseau
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím chlapi. Nedávno som kúpil Superba s RNS315 mám tam Západnú Európu V4. Našiel by sa niekto z okolia Bratislavy kto by mi aktualizoval mapy? Chcel by som tam východnú Europu, posledná verzia je v8 ak sa nemýlim. Prípadne dajte typ s ktorou SD kartou to pojde a urobím si to sám. Alebo kto by mi bol ochotný vygenerovať pwd podľa CID. Vopred ďakujem!

Editováno: , autor: robO2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

Dobry den! nepodarilo sa mi upravit SD kartu , nezohnal som ziadnu  starsej vyroby. vie mi niekto poskytnut funkcnu SD kartu s novsimi mapami prikladam foto zo superba.

a este otazka- kolega ma VW caddy ale neviem ci presne toto radio ale kartu ma original(mapy roku 2015) da sa u tych kariet prepisat CID alebo popripade odomknut ak by bola zamknuta?

 

vdaka za kazde INFO!

received_349520752371288.thumb.jpeg.16f7e578372c9231a978610f7c17aa57.jpegreceived_456297015162493.thumb.jpeg.61810ddb3acb72ec2cb4a974aa3b4f26.jpeg

Editováno: , autor: romankamenek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...