Přejít na obsah

Amundsen+ mapy


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Jsem tedy asi mimo

jak tak čtu Vaše příspěvky, znamená to že tedy oficiální postup na stránkách škody kde mi po zadání VIN vyjede aktualizace tu po stáhnutí pomocí jejich downloaderu rozbalím na FAT 32 SD kartu a tu pak strčím do slotu a aktualizace neproběhne?

Bohužel jsem toto zkusil už asi pětkrát ale opravdu nic. Je tedy někde fígl?

Po zásunu karty to hlásí. "Chyba, data nedostupná,.......!

Jinak HW H24

SW 0245

děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak máš starou tu navigaci, resp. auto, pokud je v ní originál?

Pokud to už nemáš v záruce, tak nemůžeš bezplatně aktualizovat z webu škodovky.

Buď si koupíš ofiko mapy , SD s jednou oblastí za 5000, nebo to budeš řešit tak jako ostatní tady...

Stejně je to sprosté...když si člověk koupí Tom Tom, nebo něco podobného za pár tisíc, tak má aktualizace doživotně v ceně.

Když si koupí auto za mego, tak po skončení záruky platí 5-10 litrů ročně za aktualizace :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

tomu autu není ani rok. Takže plná záruka. I když teď když to píšu mi dochází že to je Superb III. Takže jsem na špatném fóru.

Nicméně problém trvá. Jdu tedy plavat jinam. Omluva

 

A ta poznámka k navigacím? nezbývá než souhlasit. ale takový je už dnes svět :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapy v Amundsenu u S3 se musí nahrát na originální kartu dodanou s vozem(nebo si zakoupit novou v servise). Mapy v Amundsenu u S3 zůstávají na SD kartě a dál se nikam nenahrávají.

Karta je odemčená??

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 10. 2016 na 12:08, ferda25 napsal:

 

Ahojte vsetci fandovia - Škodováci :)

 

chcel by som sa opytat a poprosit niekoho z Vas o pomoc. Vyssie uvedeny link si vyzaduje registraciu s pozvankou, takze zial sa neviem dostat k navodu/postupu. Vedeli by ste mi s tym niekto prosim Vas helfnut? Moj email je: marcellino4(a)azet.sk

 

dakujem VELMI PEKNE :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 5. 2017 na 13:55, marcellino4 napsal:

 

Ahojte vsetci fandovia - Škodováci :)

 

chcel by som sa opytat a poprosit niekoho z Vas o pomoc. Vyssie uvedeny link si vyzaduje registraciu s pozvankou, takze zial sa neviem dostat k navodu/postupu. Vedeli by ste mi s tym niekto prosim Vas helfnut? Moj email je: marcellino4(a)azet.sk

 

dakujem VELMI PEKNE :)

Máš ode mne zprávu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte.Stranka uvedena vyssie uy nie je funkcna a registracia stoji 20USD.Nemate niekto save postup pripadne viete mi niekto pomoct v tomto?Mam superba 2013 a tie mapy su uz dost starsie a navyse je to auto z nemecka a po slovensku nachadza len malo obci :-) . Dakujem 

Editováno: , autor: nokiano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...