Přejít na obsah

Točí,ale nestartuje


Ripi

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zajimavé info, ale v podstatě to odpovídá projevu, vs. čerpadlo muselo nejdřive vytvořit tlak na railu, další starty pak byly OK zase jen do doby, než tlak klesl.

Jak douho/kolik km do výměny čerpadla se s tím jezdilo, nekolísala hladina oleje, nebo nepřibýval olej? Jde mi o to, jestli tedy z čerpadla začal protýkat benzín do oleje, a nebo jen nebylo schopno vytvořit interně tlak ale navenek zůstalo těsné.

 

U koncernu jsem na EA888 k tomu žádné TPI nenašel, ale pro EA211 něco podobného ano, v principu je to naprosto stejný.

Technická produktová informace 2035832_1.pdf

 

Jen pro zajimavost, v kolik najetých km se to projevilo, byl to tedy CDAA motor že?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S olejem se nic nezmenilo,ani nepribyval,ani neubyval. Nikde nic nekolisalo,jen tam nebyl ten tlak. Ano,je to motor CDAA, zaclo zlobit od 161000km. Ujel sem s tim 500km. Ale od zacatku jsem to hned resil,vymenoval jsem jedno po druhem,skrtici klapka,podavaci cerpadlo,baterku pro jistotu,svicky.. Az nakonec to cerpadlo a najednou bylo vsechno ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva, díky za info, hlavne ze se vyřešilo.

 

Kolik km máš najeto nyni? Tady na foru je spousta info ohledne rozvodu a spotřeby oleje, neznamená to ale, že to platí na všechny, spoustu faktorů to ovlivní: Ale na tyhle km u CDAA, bere teď nějaký olej a pokud ano, cca kolik? K tomu by stálo vědět, kdy byl motor vyroben, cedulka je nalepená na horním krytu rozvodu.

 

A jak s rozvodem, původní nebo se již měnil?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...