Přejít na obsah

Vibrace pri brzdeni.


smates

Doporučené příspěvky

Mam neustale potize s vibracema pri brzdeni,reklamace nebyla uznana.Zjistil jsem ze jsou od toho i KO desticky a to mam najeto jen 30tis.Rozhodl jsem se tada vymenit kotouce a desticky.Poradi nekdo jakej prumer kotouce je na 1.2TSI 63kW?Delaj se 256mm a 288mm.Tipuju ty mensi ale co kdyby nahodou.Nachce se mi to jit rozebirat znovu kvuli mereni.Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám také problém s vybracemi při prudším brzdění z vyšší rychlosti, není to ale vždy.Chci to zkusit uhrát na záruku.

Jak to v servisu zdůvodnili, že se na to 

reklamace nevztahuje?(taky mě zarazilo ,že brzd.destičky jsou jako nové a kotouče mají milimetrovou hranu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nezbyde než víc brzdit, vyměnit a nebo možná líznout na soustruhu.  Holt s tím nesmíš jezdit jak s náklaďákem a brzdit motorem. Stačí když parkuješ venku, nejezdíš denně nebo minimálně používáš brzdy. Postupná koroze udělá své. Vem to na nějaký větší kopec a vícekrát razantně zabrzdi až se aktivuje ABS, třeba se to zlepší. Jinak výměna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...