Přejít na obsah

Rapid Monte Carlo lizatko, naraznik, prahove listy


vincoxxx

Doporučené příspěvky

Zdravim ludia neviete nahodou ci sa da zohnat resp kupit to lizatko co ma Rapid verzia monte carlo ?? + ktomu aj zadny difzor a tie bocne cierne prahy .... Mam zaujem aj o original Sportovy predny naraznik + zadny od Skoda auto na Rapid ale paci sa mi aj to ako to ma vyriesene Monte Carlo ..... Vdaka za kazdy postreh 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miklisek : Chcel by som to na klasickeho Rapida. skoda lebo sa mi zda ze som to vservise videl u klasickeho rapida mal vzadu v ciernej lesklej farbe defektor ale to bola asi verzia monte carlo ..(nie som si 100% isty ) ...  Pawouk : no pojdem sa popytat mam tu kusok tukas vprahe tak tam zbehnem        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 roky později...

Zdar všetkým,

 

Mam taky mensi problém, podarilo sa mi s autom zísť mimo cestu tak ze som predny nárazník zničil.

 

Mam skoda rapid 1.2 tsi 81kw ročník 2017, nie je to ani scout ani monte carlo, kupovana bola s balikom tour de france (vyzera to ako monte carlo) 

 

Problem je ze tento nárazník neviem nikde zohnať, respektive objednať,  ani chlapci zo skodovky to nevedeli nikde nájsť,  ked sme objednavali podla VIN cisla tak prišiel obyčajný nárazník....

 

Na internete som nasiel v ponuke z drihej ruky cez inzeraty narazniky monte carlo, len si nie som isty ci to bude sedieť ak to zoberiem. Viete mi niekto poradit prosím?  Ci sa to da nejako objednat origo alebo uz nie a treba len cez inzeráty? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...