Přejít na obsah

00886 Spínač ukazatelů směru jízdy nesmyslný signál


VAG BoBo

Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek, mám problém, VAG píše tuto chybu 00886 Spínač ukazatelů směru jízdy  nesmyslný signál. Projevuje se při přepnutí blinkru se rozsvítí světelná houkačka a zůstane svítit neb o po vypnutí blinkru, zůstanou blikat, vyměnil jsem páčku, závada šla vymazat, ale po ujeti cca 15 km se objevila znovu. Nemáte někdo zkušenost co to je? Na fóru ani na netu jsem podobnou věc nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten pin je dost možný, jsem se večer dozvěděl že borec, který mu opravoval tempomat, nevěděl jak sundat podvolantovku, tak prý tu páčku vytáhl nějak bez toho. Bych rád viděl jak? Ale opravdu měl volant dole a na podvolantovce nebyla poškozená ta samolepka (pečeť). Nějaký domácí kutil. Označil si na volantu šroub proti volantu, asi aby našel správný moment:-) a volant dal proti rysce nakřivo. A já to mám teď dát nějak dohromady.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...