Přejít na obsah

Bolera a Windows Phone - Lumia 640XL LTE - Nepodporovaný telefon


Honzu

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Vlastním O2 rok 2009 po faceliftu. Můj původní Columbus, který byl ukraden, jsem nahradil rádiem Audience. Bohužel nepodporovalo HF a zobrazení parkovaček ; multi volant.

Dnes jsem vyměnil za Bolero a vše OK, bohužel jedinej problém mám s HF. Když se snažím spárovat telefon (Lumia 640XL LTE, Lumia 520) vypíše to NEPODPOROVANÝ TELEFON. Zkoušel jsem i Samsung, který není Windows Phone, ale výsledek stejný.

Nevíte někdo v čem by mohl být problém? Bolero jsem kupoval právě kvůli zabudovanému HF, které jsem na Columbu používal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolero nemá v sobě žádné handsfree, to je omyl.

 

Handsfree jednotka je pod sedadlem spolujezdce a tvá současná jednotka je nutné nahradit novou.

 

Pokud máš Bolero ve tvaru navigace Columbus je nutné jej přehrát na novější software, jinak bohužel nebude zobrazovat správně informace u kontaktů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že Bolero samo o sobě nemá HF :-) Tím zabudovaným HF jsem myslel, že již HF v autě zabudované je a že jsem měnil jen rádio.

Díky za info. Na kolik výjde taková jednotka?
Najdu tu někde na foru postup, jak updatovat SW v boleru na nejnovější?

Volal jsem do škodovky a tam my řekli, že prý není napárovaná jednotka s rádiem. Je to možné?

Editováno: , autor: Honzu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...