Přejít na obsah

Torque pro android - superb I


Ivos B.

Doporučené příspěvky

Zdar, mám ho v suplíku a funguje.

Na drobnou diagnostiku dostačující a pár funkcí navíc. Dokáže to smazat kontrolku motoru a umí napsat kod a popis závady. Víc od toho nečekej, na druhou stranu je dobrý to mít hozené v kastlíku, co kdyby

Zkusil jsem pár verzí a nejlépe vychází 1.8.8 s češtinou

S čím jsem si ale užil docela prču, byl akcelerometr. Umí to plus minus změřit zrychlení 0-100km/h a čtvrtmíli (nějaká odchylka tam samozřejmě bude)

Za ty prachy cajk

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, no já narazil na problém, že jsem si vyměnil olej a potřebuju se zbavit hlášky servisního intervalu, a taky jsem chtěl vidět jestli to umí emise a měření O2, atd což mi furt ukazuje že není dostupné, a rovněž se mi poslední dobou rozsvicuje kontrolka (ABS), a i když mi svítí a pustím měření chyb tak, že žádná chyba není. Superb je 2005 1.9. 96kw, tak by to snad mohl podporovat, ale nikde na googlu jsem k tomu moc informací nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takova ta spejle co serizujes hodiny, nebo km. Slo to u fabia 1 . 

Reset servisu Olejový servis
1. Vypněte zapalování.
2. Stiskněte tlačítko a držte jej stlačené.
3. Zapněte zapalování.
4. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů
objeví "Service OIL".
5. Otočte tlačítko doprava.
6. Na displeji se objeví "---".

Servisní prohlídka
1. Po opětném stisku tlačítka uvidíte hlášení o následující
údržbě.
2. Uvolněte tlačítko když se na displeji počitadla kilometrů
objeví "Service INSP".
3. Otočte tlačítko doprava.
4. Na displeji se objeví "---".
5. Vypněte zapalování. 6. Systém byl resetován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Dibla - bohužel, tenhle postup mi nefunguje, navíc asi to nemá moc naději - servis se nezobrazuje na počítadle kilometru ale na palubním počítači, fabka to má jiné.

- manoto - no já právě slyšel, že by to mohlo jít i takhle přes tyhle android aplikace nejen přes vag, ale nikde se o tom moc nepíše, zatim jsem byl v několika servisech a tam mi řekli že mi to vynulujou za 700 a že mi zkontrolujou a vymažou chyby - tak mi asi nic jiného nezbude. 

 

spíš by mě zajímalo když už ne service interval tak jestli jde zprovoznit ty data přes čidla - emise atd., jeslti to vyřeší koupě toho torque pro, nebo jiná apka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...