Přejít na obsah

Kamera do Fabie 3


Ondrast

Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, Galaxy64 napsal:

"Malichernosti" s připojením kamery vyřeším.?.

Mám ale problém najít vhodnou kameru, která by měla napájení "přes držák". Tedy aby bylo možno kamerku jen vycvaknout z pozice a odnést. Střídám tři auta a neustálé odpojování toho mini/micro USB bych asi fakt nedával. Samozřejmě držák v balení, nebo k dokoupení podmínkou. Někde jsem někdy takovou na netu viděl, nemůžu zaboha najít. Nevíte někdo o něčem?

Pokud bych kameru casto vyndaval z drzaku, tak bych uvazoval spise nad Navitel Car DVR R1000. Magneticky drzak je na to podle idealni. Ty plastove, zacvakavaci nejsou moc vhodne na caste sundavani. Hlavne v zime, kdy jsou ty plasty ztvrdle. Dalsi vec je, ze se po castem sundavani vytvori vule ve spoji a kamera se bude neprijemne klepat. V horsim pripade se ulomi zajistovaci jazycek. Dalsi plus je wifi a moznost otocit kameu o 360°.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyššie spomínané Viofo A119S vyberám z auta denne už hádam druhý rok a žiadne opotrebenie. Navyše na kameru sa lepí nálepka akoby s nejakým tlmením, čiže prípadné klepanie nehrozí. Pre istotu sú v balení myslím 2-3 také nálepky, ale ani po 2r som neopotreboval tú prvú. A129 by mohla mať niečo podobné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A119s jsem z auta vyndával všehovšudy 2x - kvůli aktualiaci FW. Jinak jí v autě nechávám. Mám jí nalepenou u zpětného zrcátka na tom tečkovaném kuse skla, takže zvenku je z kamery vidět jenom ta malá otočná část s objektivem. Díky tomu musí člověk po kameře přímo koukat, jinak si jí ani nevšimne. A mám auto "chráněné" třeba na parkovišti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě nalákala ta kamera VIOFO A129 a chci ji objednat , jen váhám jestli i zadní nebo ne. Jaký mám vzít na fábii to pojistkové pouzdro s odbočkou? ATC, ATS, Micro2 nebo mini?

Má to tady někdo zapojený i se zadní kamerou?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, MilanHos napsal:

Když jsem zkoušel to wifi spojení s kamerou, tak mě nijak neoslovila rychlost načítání videí. V podstatě bylo rychlejší vyndat kartu a jít do domů vytáhnout na PC.

Ta A129 má i 5GHz WIFI. Pomalost nad v tomto případě nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi došla z isixu ta A129. Chci se zeptat, oddělávali jste při montáži toho napájecího kabelu od kamery vrchní tapecirunk, nebo to jde zastrčit pod něj bez demontáže? Nebo jste použili ty nalepovací držáky? A to stejný u sloupku u řidiče kudy to potahnu do pojistkové skříně? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všichni, mám dotaz. Pořídil jsem si kameru YI Smart Dash a jsem s ní nadmíru skopojen, cena/ výkon super. Bohužel mám jeden problém. Napájení kamery mám zapojené do zásuvky na středové konzoli. A teď ten problém. Po vytažení klíčku a zamknutí auta je kamera pořád napájena, do zásuvky jde pořád proud. Vyměnil jsem i usb adaptér 12v za jiný a chová se to stejně. Je to standartní chování nebo mám něco špatně. Zamozřejmě takto mi bude kamera pořád zachycovat co se děje před autem ( nemá motion detekci ), ale brzy tímto odepíšu micro SD kartu. Jediné co teď mohu dělat je při každém vystoupení z auta adaptér vypojit a při nastoupení zas zapojit, chrozí však riziko že zapomenu kameru zapojit a nenatočím ani prd :/ Řešil někdo stejný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Martab napsal:

Ano takto se to chová "správně", já to řešil zapojením kamery do USB rádia. Další možnost je pojistkové pouzdro které je v tomto tématu zmíněno několikrát.

 

EDIT:

https://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/137628-Kamera-do-Fabie-3#entry2200553

Díky za info, již jsem si všiml že se to tu řešilo. Prozatím vyřeším zapojením přímo do usb. Ještě jednou děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Přečti si tohle téma  celé a zjistíš že to jde i jinak. Koupíš jeden kabel do pojistek.Z číny to stojí pár korun tady je to o něco málo  dražší. Jsou tu dobře udělané návody. Kabel krásně schováš,nikde nic nepřekáží a máš  jak zásuvku tak usb volné. Při  garanci nebo servisu to můžeš pro klid odpojit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pizzamann napsal:

Přečti si tohle téma  celé a zjistíš že to jde i jinak. Koupíš jeden kabel do pojistek.Z číny to stojí pár korun tady je to o něco málo  dražší. Jsou tu dobře udělané návody. Kabel krásně schováš,nikde nic nepřekáží a máš  jak zásuvku tak usb volné. Při  garanci nebo servisu to můžeš pro klid odpojit. 

Já se ptal přímo prodejce ve Škodovce, jestli připojení kamery nemá vliv na prodlouženou záruku nebo na předplacený servis (řešil jsem to v jiném vlákně) a bylo mi řečeno, že ne. Klidně si prý i můžu zapojit kameru do pojistek sám, takže bys ji ani nemusel odpojovat při garančce nebo servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...