Jump to content
Ondrast

Kamera do Fabie 3

Recommended Posts

před 3 hodinami, pizzamann napsal:

Přečti si tohle téma  celé a zjistíš že to jde i jinak. Koupíš jeden kabel do pojistek.Z číny to stojí pár korun tady je to o něco málo  dražší. Jsou tu dobře udělané návody. Kabel krásně schováš,nikde nic nepřekáží a máš  jak zásuvku tak usb volné. Při  garanci nebo servisu to můžeš pro klid odpojit. 

Já se ptal přímo prodejce ve Škodovce, jestli připojení kamery nemá vliv na prodlouženou záruku nebo na předplacený servis (řešil jsem to v jiném vlákně) a bylo mi řečeno, že ne. Klidně si prý i můžu zapojit kameru do pojistek sám, takže bys ji ani nemusel odpojovat při garančce nebo servisu.

Nemá prosim někdo aktuálni tip na  použitelnou kameru bez displeje z wifi a cenou max okolo 20 USD z ali?

Dík.

• Like 2

zdravíčko pánové, ježuch nadělil pod keř kameru Lamax t6. Vypadá dobře. Je malá a pěkně se schová za zrcátko. Zatím to standartně zapojuji do 12V zásuvky. Objednal jsem na Aloušovi tohle (viz foto). Jen jsem elektro salát :-). Jak jste to spojili k sobě? Napájet, či přes nějaký konektůrek. Nebo nějak jinak. Já jen, ať nevymýšlím vymyšlené a použiji zaručené :-)        

1.jpg.17c8b3016a39c9181d1d281e2dd67fd0.jpg

taky mě to napadlo. Ale nebyl jsem si jist a v okolí neznám žádného elektro pána 🙂 tak díky za dovyjasnění  

Edited by Malta
necituj příspěvek bezprostředně před tebou