Přejít na obsah

Kamera do Fabie 3


Ondrast

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Jelikož jsem koupil A6 i se zadní kamerou, že by to suplovalo i couvací kameru. Mám ale nedůvěru na tu tečkovanou část okna a protože má být na ní vidět skončila těsně pod tečkovanou a přilepená.

20180908_172232c.thumb.jpg.3a7b951c0c8b11b574e554c9118ef1b3.jpg20180908_173003c.thumb.jpg.4192331f58d64a04f4dd6c743f12a38d.jpg20180908_172936c.thumb.jpg.e57debfb1ff5a4c34aa961efbc1914d1.jpg

 

Ale protože v Truecam nemysleli, vypadá připojení takto a je nepoužitelné:

20180908_172429c.thumb.jpg.c71f5ae02e9d295498f60e109eb59b72.jpg20180908_172459c.thumb.jpg.43742b14da6373d40ecd99180c68ca8c.jpg

Mám i rohovou redukci miniDIN ale to není ono, protože v kameře je na první pohled konektor miniDIN pro spojení s PC ale pro zadní kameru je jich tam dalších 5 kontaktů.

Jediná možnost je provést destrukci konektoru aby kablík šel ohnout bez té smyčky.

Zkoušel jsem i polarizák, ve dne supr ale pak zas kamera nevidí v noci. 

Sundávám ji přímo z té destičky, nepohne se potom nastavení. A už jsem ji tam nechal párkrát přes noc, když je tma tak i takhle není vidět.

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přísavka mi tam moc nedržela,krásně na ní byly vidět kolečka jak spadla a na předchozí stránce je vidět myslím u @ralff ja se mu chytlo lepidlo dost málo, ale asi mu to drží.

Pokud kameru sundáváš tak taky za to uchycení taháš. U mně je vidět pár bublinek a to už jich pár zmizelo. A ostatní to taky lepí pokud možno vedle, protože lepíš na něco co je taky přilepené ale nevíš jak moc dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty peníze je ten Blaupunkt pěkný sh*t. Koukal jsem na "videa" která to dělá a kdyby stál cca 1000Kč, tak možná, ale za ty samé peníze bych koupil buď VIOFO A119s, nebo A119pro. Případně připlatit pětistovku a mít jí i s aktivním držákem který zajišťuje napájení kamery (není nutné při každém sundání kamery odpojovat kabel) a přidává funkci GPS.

Do nové plechovky jsem koupil tu 119S s GPS a zatím mě štve jenom jedna věc - nalepil jsem jí mírně křivě takže mám křivá i videa :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsme na tu Alzu koukal..ale asi jako ve všech recenzích..dle některých ok, ale dle některých je obraz špatný..mně se taky líbí, že to není na přísavku..ovšem zase v té diskuzi někdo píše, že v létě při těch teplotách, které jsou za sklem se nálepka odlepuje..člověk si asi prostě nevybere, všechno má svoje plus a mínus..

 

já ted pokukuji po téhle..podobný dizajn, ale dražšší, ale dle youtube a videí tam je obraz dokonalý i v noci..

https://www.isix.cz/gitup-viofo/gitup--viofo-a119-2-palcovy-lcd-cerna/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, myslel jsem si, že to bude Čína..jenže bez záruky a při mém štěstí na to, že skoro všechno, co kupuji reklamuji, protože to nejde třeba hned od koupě, tak do toho nepůjdu..navíc nemám ani štěstí na celnici..už 2x mě z Aliexpressu stopli zásilku, která se jim prostě nezdála a stála 20 usd, takže byla v limitu..pak zbytečná byrokracie a stejně mě to stálo dalších 200,- na výpalném poště za zastupování v celním řízení, protože nejsem z Prahy, takže jen  zbytečné starosti a další peníze navíc a když to pak člověk sečte, tak to vyjde pak skoro stejně jak u nás a navíc mám záruku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, milanxx napsal:

Po konzultaci s @wirer jsem konektor zadní kamery trochu hodně ořezal a už připojení vypadá mnohem lépe. foto je ze zkoušky funkce jestli jsem nezabral moc.

20180909_135501c.thumb.jpg.0c1b9fd1e7a9d92838f350c4e6dc5e07.jpg

 No to je ale strašný, to je vtip žejo.

:o

 Co na to jít pomocí tohoto:

https://www.alza.cz/premiumcord-usb-2-0-propojovaci-a-b-micro-2m-cerny-d4590885.htm?kampan=adpla_obecna_Prislusenstvi_kabely-a-konektory_c_1o7_FV200b4j0s_21503&gclid=EAIaIQobChMI5b2Jpsmu3QIVAqsYCh1RjwM_EAQYByABEgKqtvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ski1961: Tak oni mají i EU sklad (opravdu EU, ne jakože EU sklad), ale nevím proč tam teď není vidět. Já jsem jí bral právě z toho EU skladu; přišlo to za týden z Holandska nebo odkud...

 

EDIT: tak už vím proč - v EU skladu mají under restocking. Takže leda vydržet a počkat až to kucí šikmooký propašujou do EU:p

Editováno: , autor: malé zvíře
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Galaxy64 Jak jsem psal výše, tyto konektory a redukce nelze použít. Konektor na kabelu od zadní kamery sice vypadá jako minidin ale vevnitř není stejný.

Volal jsem na infolinku Truecam a ti mi to potvrdili. O problému ví a prý to řeší ale výsledek v nedohlednu. A ta poslední fotka je pokus funkce. Ještě to zkusím víc oříznout abych se dostal na poloměr nepoužitelné redukce. A pak to asi zaliju do tvaru kostky v nějaké formičce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...