Přejít na obsah

Kamera do Fabie 3


Ondrast

Doporučené příspěvky

jasně no..to bude zřejmě rozdíl v té starší verzi..tyhle A119S jsou všechny stejné..ty starší A119 jak jsem to tak lehce studoval byly v nečem rozdílné..v tom ukládání fps, jiný úhel záběru a tahle A119 měla tu čočku naklápěcí i do stran a ne jen nahoru a dolů..já zatím nejsem rozhodnutý, kde to nakonec koupím..z jedné strany mi to láká ušetřit tisícovku za cenu, že nebude záruka, ale na druhou stranu vím, že já většinou co koupím, tak skoro všechno časem reklamuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil manželce do auta ten Blaupunkt, chci to vyloženě jen kdyby se něco stalo, jiné záměry s nahrávkami nemám, takže nepotřebuji něco úplně top,

hlavně jsem chtěl záruku, neboť jsem již dvě kamery reklamoval.

Zástrčku jsem vykuchal, vyhodil pojistku i s tím kostřícím prvkem a připájel kabely rovnou, vyvedl je původním výstupem plusu.

Toto jsem zvolil z důvodu, že na druhém autě mi občas zástrčka ze zásuvkou ztratí kontakt.

Přes pojistkovou odbočku jsem napojil na vhodnou pojistku. 

Opatrně jsem to protáhl okolo stropnice a svedl po sloupku bez jeho demontáže.

Nejsem zrovna nadaný kutil, ale za 20 minut hotovo.

Proti přísavce to vypadá skvěle, kamerka samotná vypadá velmi dobře.

Lepicí plocha je šedé barvy a krabice obsahuje náhradní.

Jsem spokojen.

 

 

 

20180916_180346.jpg

20180916_180655.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brrrrm: slušné příslušenství, příchytky možná málokdo použije, ale náhradní 3M není k zahození. Já když jsem kameru přelepoval více za zpětné zrcátko na ty ťupky tak jsem použil 3M v metráži z číny, ale zde je to komfortní na míru.

Čečulák: vyklopím tu čočku do ještě daleko většího úhlu? Jde mi o to, že mám záznamovou kameru i na zadním skle, ale mám ji tvarově typu foťák-prostě hranatou škatuli, a ta je na zadním skle moc vidět. Takže přemýšlím již dlouho o této méně nápadné, akorát nevím jestli na tom hodně skoseném skle natočím čočku do tak velkého úhlu?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, dick napsal:

Brrrrm: slušné příslušenství, příchytky možná málokdo použije, ale náhradní 3M není k zahození. Já když jsem kameru přelepoval více za zpětné zrcátko na ty ťupky tak jsem použil 3M v metráži z číny, ale zde je to komfortní na míru.

Čečulák: vyklopím tu čočku do ještě daleko většího úhlu? Jde mi o to, že mám záznamovou kameru i na zadním skle, ale mám ji tvarově typu foťák-prostě hranatou škatuli, a ta je na zadním skle moc vidět. Takže přemýšlím již dlouho o této méně nápadné, akorát nevím jestli na tom hodně skoseném skle natočím čočku do tak velkého úhlu?

 

No jeste trochu to vyklopit jde, na kufrovou O by to dat mohlo, combi urcite nee...v nejhorsim poladit klinovitou redukci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 9. 2018 na 14:13, ski1961 napsal:

@hopa26 prosím, v čem jsou rozdíly ? porovnal jsem popis u Čínana a u isixu a je to úplně stejné, isix má i úplně stejné obrázky jako čínan..viz obrázek objektivu..v čem je to tedy jinak ? jinak fw pokud by bylo třeba není problém si ho stáhnout a nahrát..

1.jpg

zde máš např. dvě verze jednoho a toho samého od jednoho prodejce: nějaký rozdíl nejen v příslušenství tam je

 

https://www.banggood.com/VIOFO-A119-1440P-160-Degree-Wide-Angle-Car-DVR-With-GPS-Black-p-1068196.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto__4&ID=224&cur_warehouse=CN

 

https://www.banggood.com/VIOFO-A119S-2-Inch-Car-Dashcam-6G-Video-135-Degree-Camera-DVR-With-GPS-Function-p-1155497.html?rmmds=detail-top-buytogether&cur_warehouse=CN

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fúha, ten rozdiel s CPL a bez CPL je poriadny.. na mojej A119S nie je problém ani so založeným CPL...

 

@dick jeden link je na staršiu verziu A119, ktorá má trochu inú optiku a možnosť otáčať objetkív nie len hore/dole, ale aj do strán. Druhý link je A119S, ktorou môžeš hýbať už iba hore/dole..

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čau Borci, 

 

přidávám provedení přední a zadní kamery.

 

Zapojeno přímo do pojistkové skříně přes rozbočovač, volná pozice jištěna 10A a adaptér na 12v jištěn 5A pojistkou. 

Všechny dráty schované, nemá chybu. 

 

Funkčnost: při nastartovaní nebo jen zmačknutí tlačítka start se kamery zapínají a nahrávají. 

Po vypnutí motoru nebo zmačknutí tlačítka stop se kamery vypnou. 

 

Děkuji všem zde za inspiraci.  ;)

IMG_20180922_151821.jpg

IMG_20180922_151804.jpg

IMG_20180922_151657.jpg

IMG_20180922_151708.jpg

Editováno: , autor: rody.t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Čečulák napsal:

Mam podobnej kloub ve firemnim aute a mel bych obavu, ze se ti bude menit uhel snimani kamery od zavirani kufr na zadni kamerce...me staci drbnout clonitkem a hned se to hejbne, zase tak utahnout mi to nejde.

Uvidíme, zatím to drží bytelně. 

Je tam z hora ještě jistící matice na závitu proti kameře, která se dá dotáhnout fakt na fest. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, rody.t napsal:

Uvidíme, zatím to drží bytelně. 

Je tam z hora ještě jistící matice na závitu proti kameře, která se dá dotáhnout fakt na fest. 

Se mi to nejak casem unavilo...myslim, ze teplo tomu v lete dost ublizilo a utahnout mi to vic nejde...budu to muset trochu poladit.

20180927_094219.jpg

Editováno: , autor: Čečulák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Martab napsal:

Nevím co přesně má @rody.t  za kamery, vypadá to na Xiomi DashCam, mám ji v minulém autě již přes dva roky na čelním skle a zatím se ani nepohnula.

 

Ve předu mám YA DashCam a vzadu YA Ultra DashCam. 

 

Líbí se mi i aplikace na android, jde živě koukat přes wifi na kamery. Mob který mám na palubovce můžu hned použit na náhled na zadní kameru například. 

 

Může se někdy hodit když se chce člověk podívat co se za ním děje. :D ;) 

Editováno: , autor: rody.t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...