Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kdyby na tom byl aktualizovatelný Android v nějaké ne-úplně-pravěké verzi, tak by to bylo super (tj. dal bych tam Waze a byl bych happy). Tohle je velmi slušná náhrada za ne-columbus (Columbus bych tím nenahrazoval, z dopravního zpravodajství to má jenom TMC a to má columbus taky, nic jiného mi nechybí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Panejo, to je teda dost slušná raketa. Kupovat OIII nebo OIII FL, tak raději připlatím, ať mám v autě orignál Columbus/Amundsen, než tohle kupovat za 43tis.Kč. To mi osobně přijde jako dost velky ulet.

DIAGNOSTIK > to jako vazne nekdo koupil? Tady na sev.morave? Nahodou fotky z montaze nejake nemas, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 1. 1. 2017 na 16:18, DIAGNOSTIK napsal:

Montoval jsem to....a funguje to....Jen návod pro montáž je poněkud kostrbatý....obrázkový....A kdyby byl v češtině, tak je to supr.

Ahoj, vzpomeneš si, jestli fungoval telefon na maxidotu? Mně nefunguje, mám ji tam od úterý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, mám ho od listopadu 2019, funguje doteď, žádný problém. Android auto v pohodě, akorát jsem nikdy nedostal šipky z navigace do maxidotu a na maxidotu nefunguje ani menu telefon (nechal jsem ho vypnout). Rádio, hands free a ostatní fungují na jedničku. Kdybych se ale rozhodoval příště, šel bych radši do originálního rádia (aspoň Bolero s carlinkem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...