Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jj, měl jsem to stejně. Přes android auto nebo car play tam navigaci dostaneš, má to dokonce i svoji gpsku, tak je fakt přesná. Proti číňanovi určitě lepší, navíc zvukově super (i se standardními repro to docela hraje). Rádia to umí oboje (analog i DAB). Softwarová podpora je ale nulová, některé chyby nebo nedokonalosti jsem jim psal, poděkovali, ale to bylo vše. 

Pokud budeš chtít a jsi někde poblíž Prahy, můžu ti ho předvést. Kdyžtak pošli SZ.

Editováno: , autor: beuticek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle rádio už končí a je to doprodej.  Pokud ještě vůbec někde bude. Pokud máš v autě USB bez napájení tak bude nutná ještě výměna palce. Tuším, že poslední flash řešil snad i možnost informací na maxidotu ale taky už je to cca 4-5let co jsem ho klientovi montoval. Za mne bych si ale co se týče kompatibility a dalšího nastavení raději dal do auta třeba bolero se smartlinkem. A řešil třeba mapy přes modil, nebo pak s navigací Amundsen nebo Columbus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne treba se spocitat alipne a origo radio, Vsechne ramecky radio, svazek canbus adapter atd. 

Pamatuji jednou vec ze to stoji ale se vyplati. Delal jsem podobnou vec na F2FL. Dal jsem tam pioneer avh-z9200dab. Trochu veci jsem mel a par picovinek musel jsem namontovat. 

Reknu takhle, jestli chces mit pekny zvuk tak vyplati se kupit alpine, pioneer apod. Samozrejmne radio musi byt s AA a CP - nejlip bezdratove.

Kratko spocitam. 

radio kolem 17500 kc https://sklephadron.pl/android-auto-carplay/6357-stacja-multimedialna-alpine-ilx-705d.html

canbus kolem 2000 kc 

antena FM, DAB+, GPS kolem 5000 kc

couvaci kamera do 1000 kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bolero a smartlink padá tím, že auto občas užívá otec, nemá chytrý telefon, neumí ho ovládat, ale potřebuje navigaci. Já mu před cestou žádám cíl a on jede. Proto je tam teď ten android. Jediná chyba toho androidu je tuner. 

Rádio mají ve výprodeji na ahifi za 23tis. Když jsem poptával columbuse, tak nikdo mi jej levněji jak 25-30 nenamontuje, s tím že budu muset auto vézt někam přes půl republiky. Jsem ze Zlína, tady nevím o nikom kdo by to dokázal dodat a nainstalovat.

Pokud ta alpina je plug and play, tak jsem schopný si to nainstalovat sám.

Včera jsem do e-shopu psal, co obnáší montáž, tak čekám co napíšou.

Nebo doporučte nějaké jiné rádio, které bude splňovat to co potřebuju.

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak celá akce padá, páč ta alpina nemá v sobě navigaci. Dle odpovědi eshopu. Což mne celkem zaráží. Páč za ty prachy co za to chcou....

Android nepotřebuju. Potřebuju rádio které nebude šumět u každého buku a bude mít navigaci.

Takže mne stejně asi nemine přestavba na origo navigaci. Nevíte o někom že zlínska kdo by to dokázal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...