Přejít na obsah

Android Auto


Wexino

Doporučené příspěvky

Na jakych ofiko strankach?
Pozor! Nezamenovat Mirrorlink a Android Auto. To jsou dve odlisne veci. AA pojede na kazdem telefonu s Androidem 5 a vyse.



Jinak primy odkaz na aplikaci:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto

A super vychytavka, kdo máte multifunkcni volant. Hlasové povely pro AA jdou iniciovat z volantu - stačí tlačítko pro ovladani hlasem na volantu podržet déle. Mimochodem to je také nejjednoduší způsob jak se do AA rychle dostat, když mám na infotainmentu jinou věc - např. telefon, media, atp. Staci podrzet 2 sekundy tlačítko na volantu a pak krátce pro zrušení hlasového příkazu. Hledat to v tom menu na rádiu a smatrat po displeji je krajně nekomfortní. 




Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó takhle! Já si právě myslel, že to má něco společného s Mirrorlinkem... tím lépe.

 

Koukám ovšem na seznam podporovaných vozidel a je potřeba mít opravdu auto z letošního roku, případně příštího.

 

Citovat

Android Auto is compatible with the following vehicles.

  • 2016 Fabia
  • 2016 Fabia Combi
  • 2016 Octavia
  • 2016 Octavia Combi
  • 2016 Rapid
  • 2016 Rapid Spaceback
  • 2016 Superb
  • 2016 Superb Combi
  • 2016 Yeti
  • 2017 Kodiaq

 

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, je potřeba na to myslet při koupu vozu (SmartLink - Android Auto, Apple CarPlay a MirrorLink).

@Martin Bednář Díky za tip. Při koupi auta jsem si nedokoupil hlasové ovládání za 400 Kč, ale tlačítko mám na volantu, tak ho alespoň nějak využiji :) V Autoservisu mi řekli, že si hlasové ovládání nemohu dokoupit i přesto, že když tlačítko zmáčknu, tak mi to píše, že si mám u prodejce vyžádat aktivační kód :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

 

Moja rapidka je vyrobená 4.3.2016 teda MR 2016 vo výbave JOY, no na slovensku nieje SmartLink vôbec v ponuke, lebo vraj nieje aplikácia ešte v našich krajinách podporovaná :(.

 

Na octaviu, Yetiho je možné "dokúpiť" aktiváciu SmartLink, ale na rapid to vraj nieje možné "dorobiť" ani na MR2016 potvrdili mi to aj na infolinke v MB.

 

Akú verziu SW máte v boleru, alebo čím sa to môže líšiť, že na jednom boleru to doplniť ide, a na iných nie ?

 

 

IMG_20160324_051845688.jpg

Editováno: , autor: pobr74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Nazdar pánové. Měl bych otázku ohledně AA Mirror linku atd. Mám SB z konce roku 2016. V boleru nikde ikonu Smart link nevidím. Někde na fóru jsem tady četl o hardwaru pod sedadlem řidiče. To bych v autě měl ale co to pro mě znamená už nevím tak kdyby byl někdo ochotný mě navést na správnou diskuzi nebo mi poradit byl bych vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s hlasovými pokyny v AA? Ty samé pokyny, které umí Google asistent nefungují, resp. nejde vytočit číslo nebo nadiktovat sms, apod... volat by mělo jít určitě, ale nereaguje, sice mi rozumí (zopakuje to), ale neprovede. Zato kolik je třeba 6x6 mi řekne, ale to zrovna fakt nepotřebuju :D

Editováno: , autor: Qual
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Strašně rád bych se zbavil iPhonu (ani po roce jsem si nezvykl) a vrátil se zpět k Androidu. Jediná věc, která mne zatím drží je CarPlay, který funguje perfektně. Android Auto se mi nepovedlo rozběhnout. Telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Android 6.0.1), auto OIIIFL MR 2019 a Bolero. Tušíte někdo čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...