Přejít na obsah

Android Auto


Wexino

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Chtěl bych se zeptat na to nastavení o kterém tu mluvíte. Připojím telefon, spustím AA. Waze i GoogleMaps fungují, když mi někdo volá, jde přijmout hovor, když volám já, hovor se nespojí, když mi přijde SMS nebo zpráva WhatsApp, přečte mi ji, když chci odpovědět nejde to. Spotify je kousnuté. Google Music Play funguje. Hlasové ovládání nefunguje (pořád mi říká "nevím, jak vám mám pomoci s požadavkem xxxx"). Navíc, když odpojím telefon od USB, tak se AA nevypne a dokud ho manuálně neukončím v liště spuštěných app, tak jsem v režimu AA - takže jsou vypnuté zvuky.

 

Telefon mám samozřejme v CZ i AA je v CZ, používám příkazy, které by měl Google Asistent v CZ podporovat:

https://mobilenet.cz/clanky/naucte-se-ovladat-svuj-android-hlasem-a-hezky-cesky-20596

 

AA mám nejnovější, telefon Xiaomi Redmi Note 4 Global (Android 7, MIUI 10.2. a USB kabel napájecí+datový - kabelem to nebude).

Díky za tipy, už si s tím hraju víc jak měsíc a pořád to nedokážu využívat na plno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Stringo napsal:

Chtěl bych se zeptat na to nastavení o kterém tu mluvíte. Připojím telefon, spustím AA. Waze i GoogleMaps fungují, když mi někdo volá, jde přijmout hovor, když volám já, hovor se nespojí, když mi přijde SMS nebo zpráva WhatsApp, přečte mi ji, když chci odpovědět nejde to. Spotify je kousnuté. Google Music Play funguje. Hlasové ovládání nefunguje (pořád mi říká "nevím, jak vám mám pomoci s požadavkem xxxx"). Navíc, když odpojím telefon od USB, tak se AA nevypne a dokud ho manuálně neukončím v liště spuštěných app, tak jsem v režimu AA - takže jsou vypnuté zvuky.

 

Telefon mám samozřejme v CZ i AA je v CZ, používám příkazy, které by měl Google Asistent v CZ podporovat:

https://mobilenet.cz/clanky/naucte-se-ovladat-svuj-android-hlasem-a-hezky-cesky-20596

 

AA mám nejnovější, telefon Xiaomi Redmi Note 4 Global (Android 7, MIUI 10.2. a USB kabel napájecí+datový - kabelem to nebude).

Díky za tipy, už si s tím hraju víc jak měsíc a pořád to nedokážu využívat na plno...

 

pouzivam android auto normalne. kazdy den.

 

je potreba si uvedomit par veci:

1. android auto neni oficialne na uzemi cz poporovan. 

2. tvuj system v telefonu ma pravdepodobne jeste stále Google now a ne ne google assistent.  Google now je predeslaverze, ktera  častečne fungovala. Asistent v aute je  nejaky divny port  z telefonu. Často se mi stalo že to na telefonu funguje vyborně v aute nejde... Dokonce  mi parkrat spojila služba dva jazyky dohromady. 

3. pokud chceš google assitent který je uplně někde jinde musíš mit telefon ppřepnutý do angličtiny. Nicméně nejsme si jisty jestli xiaomi google assistent podporuje. Ja mam google pixel telefon .. což je refereční model. 

4. PoOkud chceš použivat neják normálně Google assistent nebo google now..  Je potřeba na něj mluvit anglicky.. čeština stále není podporovana. Snad se dočkáme tento rok. 

5. Ohledně volání..   ja sem si všiml, že při telefonování to stejně přepina na BT propojeni.  Takže  bych  čeknul  jeslti tvuj telefon  spravne  telefonuje z auta přes BT a  potom bych zkusil  renstalovat  AA  nebo  jinou verzi.  Bohužel Google je ve vývojí AA stale  pomalý a často mi nefunguje něco v nové verzi co předtím jelo. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BT funguje úplně perfektně, jak ale zapojím telefon přes AA, nefunguje to dobře. Google asistent nebo NOW... jak to zjistím?

Jinak s tou verzí AA je pravda, že před aktualizací se mi po odpojení telefonu od auta sám AA vypnul, teď běží pořád dál, dokud ho ručně nevypnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Chystám se vyrobit bazmek na bezdratové nabíjení + bezdratové adroid auto,   zkoušel už někdo ?  at neřeším něco   co už by mohlo být. 

 

postup:

1. rozchodit bezdratove AA přes nejaky adroid dongle 

2. Vytisknout na 3D tiskárně  platformu ktera by sedla přesne do toho prostoru pod tim kde se připojuje USB

3. do platformy přihodit bezdratovou nabiječku

4. uživat si  jen položení telefonu do určeného prostoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
V 12. 11. 2019 na 21:15, Michal_Reitmajer napsal:

Staci mit jakekoliv radio s androidem a apku headunit reloaded. Mam to tak a funguje mi AA i bezdratove.

 

Mohu pozadat o upresneni?

mluvime o radiu s Androidem - asi jasne

a ta apka headunit reloaded je do radia, nebo do telefonu???

diky

ml_3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 10 měsíců později...

Ač mám Rapida 10/2019 ve Style+, tak bohužel nemám aktivovaný Smartlink a dávat za to 5500Kč se mi nechce. Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o SW povolení této funkce mi to přijde od Škody jako zlodějina. Na druhou stranu stejně chci Swing používat na hudbu + volání a navigaci si stejně pouštím na mobilu, kde mám Sygic, Waze atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si skladovku Style+ a nejsem jako stará konzerva těmto věcem moc nakloněn. Nakonec jsem velmi rád za tuto fičůrku. Po prvotních problémech s instalací AA je Waze funkční a s novým telefonem nejsou problémy už ani s aktualizacemi ap. a o telefon se už nestarám. Za mě super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Deawon napsal:

Ač mám Rapida 10/2019 ve Style+, tak bohužel nemám aktivovaný Smartlink a dávat za to 5500Kč se mi nechce. Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o SW povolení této funkce mi to přijde od Škody jako zlodějina. Na druhou stranu stejně chci Swing používat na hudbu + volání a navigaci si stejně pouštím na mobilu, kde mám Sygic, Waze atd.

 

Ono to není jen o SW povolení, ale i o úhradě licenčních poplatků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...