Přejít na obsah

Android Auto


Wexino

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Na mapy.cz pro AA jsem se moc těšil. Ještě jsem nezkoušel, ale prý to není žádná hitparáda. Google vývojářům neumožňuje naprogramovat téměř nic. Takže nejde např. posouvat mapou, nejde zoomovat, v historii může být max. 6 položek a z AA se nedá dostat ani do naplánovaných tras v Moje mapy (je potřeba si trasu otevřít v telefonu a až pak připojit k AA).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zdravím všechny kdo pomůže v android autorádiu deaktivovat zpátečku. Vždy při zařazení zpátečky se rádio přepne a chce asi couvací kamerku vše přestane hrát - to fakt nepotřebuji. Prostě poradí někdo jak vypnout tu zpátečku ?  Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna skor vec Android Autoradia. Dotycny predpokladam myslel androidove (cinske) radio a nie Android Auto (ktore patri pod Smartlink). 

Pri beznom AA sa predsa caka len na senzory alebo kameru automaticky, podla toho, co je vo vybave. Este som sa nestretol s tym, aby sa spustala kamera samovolne namiesto senzorov. Navyse kamera nevypne zvuk uplne, ako uvadza jira486, len ho stlmi. To iste senzory. 

Chcelo by pockat na odpoved a pripadne presunut. Idealne keby bol uvedeny typ radia, ci niekto nema take iste v aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...