Přejít na obsah

Originální zesilovač - schéma zapojení konektorů


Crazcz

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat (poprosit), zda náhodou někdo nemáte schéma pinů co který znamená u originálního zesilovač 3U0 035 456?

Našel jsem pouze schéma na zesilovač z Passatu B6 a model 3C0 035 456

Dnes jsem ho odpojil a chci to zatím pouze přemostit a po zimě uvidím co s tím ...

V zimě na toto bohužel nemám vůbec čas :-( Proto pro mě momentálně je jednoduší jen "propojit" vstup a výstup.

Předem moc děkuji za schéma pokud někdo máte :-)

2016-11-27 10.53.55.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luďa změnil název na Originální zesilovač - schéma zapojení konektorů

Zdar, pokud propojiš vstup a výstup, uslyšíš to asi tak nějak podobně, jako bys poslouchal hudbu studentky se sluchátky, která sedí vedle Tebe v autobuse

Vstup do zesíku je redukovaný (LOW)

Spíš doporučuji sehnat nějaký jiný zesík i neorigo a přepinovat....

Zkusímn Ti najít schemata...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravim, mam Radio DX a v zadu v kufru origo zesilovac, kdyz jsem vyndal radio, zjistil jsem, ze n zlutym konektoru je osazeno vse, krome pinu 1 a 2, a zbytek by mel byt line out pro zesilovac. problem je v tom, ze mi hraji pouze predni reproduktory a nepomohlo ani nastaveni v radiu. Ma ten zesik nejake pojistky, nebo nevite, cim by to mohlo byt?

 

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...