Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Lukason

Škoda Superb III. facelift

Doporučené příspěvky

Superb III. facelift předběžně plánován na 22KT 2019

2816-preview-4.jpg

Editováno na Lukason

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

janmatejicek: .......... chces snad rici, ze vsichni tedka jezdi ve faceliftu nebo co :D .... asi si v tom trochu zamotanej :kol-47:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ze bych zrovna kvuli digitalnim pristrojum nespal, to zase ne. V Passatu mi to nijak k srdci neprirostlo. Asi jsem konzerva.

Editováno na Martin Bednář

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a tak určitý výhody to má, ale tipnul bych si, že tam stejně 90% lidí má zobrazené obyč. budíky a tím pádem to ztrací smysl. HUD je větší přínos a než se to rozšířilo, tak už to zas pomalu vymírá, nebo to tak aspoň na mě působí. 

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono je to moc hezké,jen jsem zvědav na životnost a ceny oprav třebas po 8 letech provozu.Dnes se displeje do obyč.maxidotů prodávají za +-1500,-Kč,no uvidíme.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

I kdyby to tam bylo v předFL jako u Passatu tak bych si to nezaškrtl. Nelíbí se mi to, vypadá to jak z playstationa.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pokud by tam bylo možné měnit design nebo profily podle toho, co někdo jiný přednastaví, je to na houby. Aby to mělo význam, mělo by být možné skutečně individuálně informace na display seskládat podle potřeby.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

sTebliczek: ............... NE NEBUDE ! ! ! !      První Superb ! ! ! ! ....... vim to proto, protože to resim uz 1 mesic zpetne jednomu clenovy, co ma Kodiaqa uz objednaného a vaha jestli počkat prave z duvodu Digitálních budiky. Informace mam ale takove, ze první az Superb, coz je logicky.

Co se tyce kecu, nesmyslu, polopravd a dalších věci, je to jen na vas, nikdo vam moje informace nevnucuje. Ja se zde snazim jen pomoct lidem co se rozhoduji, nevedi a vy tu nedokážete napsat nic kloudného, jen kecy :kol-47:

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 15. prosince 2016 at 16:59, Lukason napsal:

sTebliczek: ............... NE NEBUDE ! ! ! !      První Superb ! ! ! ! ....... vim to proto, protože to resim uz 1 mesic zpetne jednomu clenovy, co ma Kodiaqa uz objednaného a vaha jestli počkat prave z duvodu Digitálních budiky. Informace mam ale takove, ze první az Superb, coz je logicky.

Co se tyce kecu, nesmyslu, polopravd a dalších věci, je to jen na vas, nikdo vam moje informace nevnucuje. Ja se zde snazim jen pomoct lidem co se rozhoduji, nevedi a vy tu nedokážete napsat nic kloudného, jen kecy :kol-47:

To se lidi rozhodujou jestli si koupi Supa nebo Kodiaq na zaklade nejakych budiku? :) ... bud chci SUV a nebo "limuzinu". Teda aspon tak to vidim ja.

JInak videl jsem ty mega displeje v novym ecku na podzim... a takovych hovadin co se tam da nastavit. to uz je asi extrem - ja kdybych to mel, tak 3 roky stravim jen nastavovani barvicek, rucicek, typu budiku a ja nevim vsim cim. Jeste ze mam klasika budiky a maximalne maxidot. :)

Ale jinak uz se tesim na prvni foto z interieru jak to bude vypadat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Martin Malda: ...... Mozna je to blbe naformulovany, ale ne Supa Mezi Kodiaqem, ale jen Kodiaqa. Zustavala totiz otazka, jestli chvilku nepockat, kolovala totiz informace, ze by mel byt display od noveho modeloveho roku, coz je od 22KT 2017. Ovsem pozdeji se tato informace vyvratila a tedk dokonce koluje informace, ze Prvni to dostane jeste Yeti 2 ktery ma premieru okolo 45 KT 2017 a nasledno az pak by to mel dostat Kodiaq a pak az Superb ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aha, ok. To by pak davalo smysl. :) Ikdyz vcera sem hledal nejaky info a je tu i clovek kterej si radsi vzal F III s LED DLR nez aby mel Rapida bez LED. Takze... uz se nedivim nicemu. :)

No tak uvidime kde to bude driv. Ja bych to videl na toho hybridniho Superba. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bohuzel no, nekomu vyhovuje spis designova stranka nez stranka punkcnosti a vydrze. 

Proto radsi vzal Fabku s DRL ve svetlech nez Rapida s LED v mlhovkach asi ne ? nebo to byl jeste ten starsi co mel DRL v zarovce H15 ve svetlech ?

Ja mam informaci, ze prvni by to mel dostat az Sup III. FL ;) tu informaci mam ale tedka, takze je dost mozny ze se muze proste i neco zmenit ;)

Co se tyce jeste toho stitu u Kodiaqa, tak to bylo spis o tom, ze uz je objednan a rozhodovalo se, jestli pockat treba o mesic dele, kdyz by byla potom moznost Digitalniho stitu, to me osobne neprijde nejak spatne. Z pul roku cekani je mesic uz nic ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No jsem velmi velmi zvědav. Mimochodem, Rapid pokračovat musí i v jiné verzi než je Spaceback - důvodem je Čína.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes jsem se ptal známého ze salonu a LED Matrix budou. :palec2:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zajímalo by mě, kde známý ze salonu bere informace. Ne, že by to nebyla pravda, ale obecně platí, že prodejní síť dostává informací málo a ještě pozdě. Já jsem teoreticky "o krok napřed" a oficiálně žádné takové informace nemám :-)

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Svého času mně v salonu Seatu tvrdili, že bude Toledo Spaceback.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V salonu vedi zpravidla vetsi prd nez my tady i davno po uvedeni modelu na trh... :D:p

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To už je ale jen o jejich lenosti. Já to myslel tak, že v drtivé většině případů nemají přístup k informacím dřív, než třeba novináři. A mnohdy i výrazně později. Po uvedení na trh mají k dispozici takových materiálů, že pokud by se tomu věnovali, nemůžou tápat. Ale to už je zase jen o přístupu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Lucky.69
        Do provozu 2004
        Tach. 360 000 km
        Objem 1896 ccm (AWX – 5ti kvalt)
        Výkon 96 kW (130 PS)
        Druh paliva nafta 
        Stav dobrý
        Karoserie limuzína
        Barva modrá metalíza
        Počet míst 5
        Počet dveří 4

POCTIVÉ KM (druhý majitel, historii auta dobře znám) – do 240 000 Km servisováno v autorizovaném servisu, servisní kniha.

Výbava:
        8x airbag, ABS, aut. klimatizace, autorádio,handsfree parrot, CD měnič, centrál dálkový, dělená zadní sedadla, el. okna, el. zrcátka, indikátor parkování, klimatizovaná přihrádka, litá kola 16 orbith, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, palubní počítač, plní 'EURO III', posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), satelitní navigace, senzor stěračů, tažné zařízení, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, bederní opěrka, skivak.
        Investice za poslední dobu:
        Rozvody komplet, repas turba, vyčištění ERG, nové tlumiče bilstein
        Závady:
        Nefunkční park. senzory, světýlko v přihrádce, bouchance z parkovišť orezlé podběhy, škrábance na laku, rez kolem lampy nad spz, zadní pravé okno nyní nejde stáhnout (klasika u superbů), bouchnutý přední nárazník, spojka ještě tak na 60 000 km.
        Auto vlastním 4 roky a nyní prodávám z důvodu nevyužití a již na něj nemám čas. Kupujete si auto s ověřenou historií, žádná stočenka. Přidám ještě zimní gumy a náhradní díly navíc (destičky, manžety – není třeba měnit). Více foto na vyžádání.

Prodejní cena Kč 80 000,00 nelze odečíst DPH

Tel. 774 347 997, Brno
        e-mail: fdmoto@seznam.cz

Tato inzerce není návrh na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb.

passat tdi superb a6 96kw AWX
      • Od Lubosss20320
        ⚠️Ponuka ktorá sa neodmieta⚠️
        ⭕ Predám zadné LED svetlá na sedan Škoda Superb 2.generácie pred faceliftom.
        ⭕Sada obsahuje 6 kusov:
        2x vnútorné LED svetlá (malé) 
        2x veľké vonkajšie LED svetlá 
        2x nosič žiaroviek na malé svetlo (spatočka, hlmovka)
        ⭕ Záruka na funkčnosť
        ⭕ Záruka na 100% stav svetiel
        ⭕ Jednoduchá montáž výmenou kus za kus s potrebným dodatočným kódovaním hlásenia vypálenej žiarovky
        ⭕A teraz to hlavné  ⚠️cena 320€⚠️
      • Od eXt
        Dobrý den,

prodám Škoda Superb 2.0TDI 103kw

- rok výroby 2009
        - osobně dovezeno od 1 majitele z DE v roce 2015
        - najeto 160.000
        - pravidelně měněn olej a filtry po 10tisicich km
        - auto je v perfektním stavu
        - v nejbližší době bude potřeba udělat rozvody (zohledněno v ceně)
        - 2x sady kol - letni 17 alu na sezonu, 16 zimní na plech. s pneu okolo 6,5mm

vybava
        kožené sedačky
        vyhřívané,el stavitelné s pamětí,
        MF volant
        parkovací senzory vzadu
        sklopná zrcátka
        Bi Xenony
        manuální převodovka
        tempomat
        automatické svícení
        ŠKODA  Sound system

Auto je mého otce, který je kamioňák, jezdí pouze o víkendu na nákup a max. nějakou návštěvu ;)

• Od sava.a
        Na prodej spěchám. Tento víkend cena jen 235000!!! A dle přístupu i malá sleva na místě!
        Prodám Škoda Superb 3.6 FSI DSG 191 kW (260 PS). Vyrobeno 12/2009, původ ČR, ověření Cebia k dispozici, naj. 256 tis. Nová STK do 2020.

Vozidlo v TOP stavu. Na voze úplně nová ALU MAM A5 R18 s novými pneu, sportovní pružiny EIBACH PRO KIT. Vozidlo ve velmi vysoké výbavě (rozpis mohu zaslat).
      • Od Lukason
        MY 2019
        Informace o změnách a úpravách vybav a konfiguraci