Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Ahoj, nový infotaiment MIB3 s častečně autonomním řízením bude jako např. v Arteonu. Tj. podle navigace a dopravních značek přizpůsobí jízdu podmínkám. Před zatáčkou zpomalí, pak zase přidá. Navíc třeba v HU a HR to nefunguje a celou dobu jízdy to při zapnutí ACC píše že funkce čtení značek není dostupná, jinými slovy chybí podrobná mapa těchto  stàtů.

Ale autonomní parkování by se mi líbilo taky, obávám se že u FL si budeme  nechat  zajít chuť.

Řečnická otázka, má smysl čekat na FL, nebo jít do před FL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm rozporuplné...Ale jak jsem teď četl o LED-Matrix světlometech?

Zase na druhou stranu, minulý týden mě dva rubali ( s biturbem jsem je pak dojel) mezi PHA-MB na dálnici a myslel jsem že jsou to normalní S3, podle dynamického blinkru a Fkovych RZ jsem pak poznal že jde o FL, bohužel  jsem neměl možnost nafotit, ale podival jsem se aspoň na čumák v zrcátku a je takový ostřejší, ale ty ledky vypadají fantasticky, chtělo by to srovnat s bixenonem se smart ligt v S3 jestli jde o fatální rozdíl. Osobně mohu porovnat S2 FL a Arteona se smart light a upřímně, je to.nebe a dudy, v S2 si připadám že nic nevidím...

Martix LED Touareg:

https://www.volkswagenblog.sk/iq-light-najmodernejsie-svetlomety-touareg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ano musím potvrdit co říkáš. Měl jsem na weekend zapůjčeno L&K a ty světla bych "TÉMĚŘ" pŕirovnal k ledkám v Arteonu.

Prodejce říkal že o superby naprosto upadl zájem co se zrodil Kodiaq a Karoq, proto je na počkání?

Kdo váháte jako já, jestli čekat na FL nebo ne, objednejte nyní, k vychytanému autu dostanete jako bonus dobrou slevu a za krátko jezdíte. Kdyby měl Michal2009 nebo Pawouk podezření na OT, prosím smažte to.

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

176KW a  500NM už je fajn svezení ? do 6.5 litru.

Velká výhoda je, že táhne kontinuálně bez turbo díry, oproti 140KW je to dost poznat, ale zase když 140KW drží člověk nad cca 2200 otáček je tam rozdíl menší, neboť  turbo je "nafouklé".

OT, ale třeba někomu pomůže:

@-Martin- Arteona jsme kupovali v 8/2018 kdy jim fičelo u zadele s emisema, sice jsme brali skladovku, nebyla na spz ale je vybaven přesně podle naší představy + něco navíc , nenakonfiguroval bych to jinak a sleva byla na IČO podstatně vetší než u tebe. Teď před objednáním Superba, co jsem zjišťoval  bych takovou slevu u VW nedostal ani omylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...