Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Matrix LED bude to co ma napr. arteon, coz matrix fakt neni.. jen zavadeni nazvem aby se lidi namslali.. (ferda to tu uz tusim psal)

Poradny matrix maji pouze audiny (kde se za to priplaci min. 70 litru).

 

Ten difuzor vypada ze to bude to co ma nyni pouze sportline verze.. coz je za mne prijemny prekvapeni.

 

Renderovane obrazky hezke, vrealu uz tak moc ne-e..

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, PetriCZECH napsal:

Otázka je, kdy je možné počítat s tím, že když si objednám Superb, dostanu už ten faceliftovaný, kdy bude update konfigurátoru atd.

Update pro Superb 2020 v konfigurátoru plánujeme na 24.5., když to půjde dobře, uvidíme. :) Jinak zatím ukončené objednávání Superba 2019 není, ale ukončeno bude podle mě 24.5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slyšel jsem, že prodeje auta typu Superb aktuálně docela váznou a nemyslím si, že by je facelift nějak moc nakopl - většina chce ta "skvělá" SUV. Ale to asi není nic nového, lze to vidět na dodacích lhůtách jednotlivých typů, kdy je např. na Karoq Sportline 2.0 TDI čekačka 14-16 týdnů, ale na Superb o stejné motorizaci je to okolo 5 týdnů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...