Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Ešte si počkať na rozdiely medzi SK a CZ verziou. Aby nebol háčik v tom, že tak síce bude znížená cena, ale v danej výbave nebude niečo, čo bude väčšina ľudí chcieť ALE bude to podmienené niečim ďalším. Inak by som to zlacnenie nepochopil, ale nechám sa prekvapiť ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ještě:

 

https://www.auto.cz/modernizovana-skoda-superb-odhaluje-ceske-ceny-konci-zakladni-active-na-plug-in-hybrid-si-pockame-129414

 

Tak uvidíme, za mě zatím dobré, jen by to chtělo nakopnout prodeje ještě nějakou tou slevou na TDI motory a bude to fajn kup pro ty, co nechtějí žádanější SUV auta :-)

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Aleš_BX napsal:

tak dnes objednáno, výroba 34 KT

 

nejprve jsme objednal četný interiér i strop, nakonec změnil na hnědý a béžová strop..

 

no trvalo to objednání dost dlouho a překvapilo mě, jak málo lze do L&K doobjednat, až mám obavu, že mi tam bude něco chybět

WP_20190528_21_52_01_Rich.jpg WP_20190528_21_52_35_Rich.jpg

 Pěkný. A slevu poskytli? Jinak konec srpna nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost výroby je obecně docela pěkná, je to samozřejmě tím, že je po tomto segmentu vozidel menší poptávka. Teď sice očekávám, že se čekací doba trochu prodlouží, neboť to se po výraznějším faceliftu děje vždy, nicméně i tak se to časem ustálí a zase se budou objevovat takové rychlovky, jako např. pouhých 5 týdnů čekání apod., jak se stalo některým členům zde ve fóru :-)

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes objednáno, výroba 34 KT
 
nejprve jsme objednal četný interiér i strop, nakonec změnil na hnědý a béžová strop..
 
no trvalo to objednání dost dlouho a překvapilo mě, jak málo lze do L&K doobjednat, až mám obavu, že mi tam bude něco chybět
WP_20190528_21_52_01_Rich.thumb.jpg.87d816e818f20116180d837258796514.jpg WP_20190528_21_52_35_Rich.thumb.jpg.66744a32229294c54f75a241795ecb44.jpg


Aleši, tak gratulace k novému vozu. Vidím tedy, že už jsi to nevydržel a objednal 140kW naftu společně s DSG, na které konečně také došlo.

Myslím, že když už jsme se nedočkali u tvých Octavií, tento Superb by si určitě své vlastní téma zasloužil. Ať je na co koukat :-)).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, bojler napsal:

Tak jsem si prosel nove vybavy a je to dost hruza. Style nove se sedmnactkama, Ambition jeste o palec mensi, cela rada vybav je osekanych. LaK nema v zakladu spoustu veci. Pokud tedy opet neni nasekanych hodne chyb v CC.

Ahoj, co tam treba neni u lk abych vedel? Docela me prekvapilo ze kdyz nedam ovladani sedadla spolujezdce ze zadu tak ma sedadlo pamet. Mozna to tak bylo i driv ale neskutecne me prave sedadlo bez pameti stve?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...