Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Aleš_BX napsal:

právě mi volal prodejce, ptal jsem se: "Už?", odpověď zněla, ano už mam informaci potvrzenou, ze až po celozávodní dovolené, tedy nejspíš cca 32. tyden, stojí tam v Kvasinách vcelku dost vyrobených SIII FL, vím i proč ale ani neni vhodné tu tuto informaci více rozpitvávat... jak řekl můj prodejce, na šampiona je třeba počkat... a nic se nemá uspěchat...jen doplním, že podobnou šlamastikou si prošly i první Scaly...

 

Ja jsem slysel ze maji problemy s novou generaci radii, prej se ceka na stabilni SW ktery by fixnul zname problemy, proto se nektere konfigurace radii drzi v zavode a ceka na sw od dodavatele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo, to je doba... samý dekadentní pí*ovinky, chromy, ledkový světýlka, otvírání mobilem...  z auta dělaj výrobci jezdící tablety, aby současná generace "skloněných hlav" měla vůbec zájem si auto pořídit... nakonec to bude tak, že jen sedneme do auta, pomačkáme displeje a jede to samo... a radost z řízení bude v pr...    já jsem starej konzervativec, a když vidím, kam ten vývoj aut spěje, začínám nenápadně pokukovat po jiných značkách... problém je, že tahle digitální rakovina se už rozšířila skoro všude... 

 

Superb se mi pořád líbí, ale kdyby byla možnost si ho "očesat" od výše uvedeného, tak by se mi líbil ještě víc... ale s tímhle názorem budu asi ve výrazné menšině :)

  • Líbí se mi 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, JiriHan napsal:

Nevite nekdo jestli je porad problem s dostupnosti 1.5 TSI? Jake jsou nyni dodaci lhuty pro Superb s timto motorem? Chci obednavat koncem leta.

 

Tak podle posledního updatu ETKA maj SUP s 1.5 začít produkovat asi od 5.8. s motorovkou 05E906018 BE s normou EU6 DG, předchozí normu EU6 BG s 05E906018 C přestali chrlit k 8.7. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 7. 2019 na 18:51, deathskull napsal:

je fakt ze ta zadni lista se mi taky nelibi... predek je ale povedenej. uvidime jak budou vypadat slabsi verze...

Našel jsem skladovku Style a zadní lištu nemá. Pídil jsem a je jen v kombinaci s LED paketem s MATRIX světlomety. Bez ní se mi to líbí více.

https://www.tipcars.com/skoda-superb/liftback/benzin/skoda-superb-novy-style-2-0tsi-140kw-dsg-47680596.html?bez-reklam&fotogalerie=2 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co má s faceliftem společného to, jestli je nějaké objednané auto na výpravně, v lakovně nebo u prodejce? Máš tady mít buď svoje vlákno a nebo to psát do tématu doby dodání.

 

Na panel klimatizace sahám často. Jednak na vyhřívání sedadel a občas měním teplotu podle aktuální tepelné pohody. Na směr vzduchu nebo na intenzitu větrání nesahám prakticky nikdy. Takže za mě by to byla změna nevítaná. Docela zajímavé je, že v Číně zrušili pravý panel tlačítek vedle řadicí páky a budou mít 360ti stupňovou kameru.

Editováno: , autor: bojler
  • Líbí se mi 5
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Highgloss dotyková patlanina, hodně zdaru... a škoda mikrovlákno na leštění půlky interiéru bude v rámci záruky zdarma v rámci garanček? Lidi, vždyť tohle je u věci bežného užívání taková ptákovina, navíc při správném úhlu vám to bude svítí to obličeje zprava, zleva a teď i odspodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bojler napsal:

Co má s faceliftem společného to, jestli je nějaké objednané auto na výpravně, v lakovně nebo u prodejce? Máš tady mít buď svoje vlákno a nebo to psát do tématu doby dodání.

 

Na panel klimatizace sahám často. Jednak na vyhřívání sedadel a občas měním teplotu podle aktuální tepelné pohody. Na směr vzduchu nebo na intenzitu větrání nesahám prakticky nikdy. Takže za mě by to byla změna nevítaná. Docela zajímavé je, že v Číně zrušili pravý panel tlačítek vedle řadicí páky a budou mít 360ti stupňovou kameru.

 

 S tou řadou tlačítek, ono pokud tam mají být jen záslepky, tak tohle zákaznicky orientované, Sharan měl taky držák karet před řadičkou, pokud neměl elektrická vrata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nektera media si ziji svym vlastnim zivotem

 

https://www.garaz.cz/clanek/skoda-zahajuje-vyrobu-modernizovaneho-superbu-21002202

 

EDIT: Protoze nadpisy clanku jsou na ruznych mistech odlisne, pro lepsi uchopitelnost pridam trochu vice souvislosti. Facelift Superbu sel oproti praxi poslednich let presne opacnou cestou. Sice je prezentovano rozsireni vybavy, snizeni cen a odpadnuti "zakladni" verze Active. Ve skutecnosti ale zlevnila drive nesmyslne draha Sportline, a zdrazeni LaK bylo kompenzovano navysenim vybavy. Vybavy Ambition a Style jsou ocesane a bez adekvatniho zlevneni.

 

Ambition ma multifunkcni volant az v paketu Plus. Zadni svetla v zakladnim nezatmavenem provedenim ma nyni dokonce i Style. Predni svetla sice presla na LED technologii, ale jen na statickou verzi v parabole. A to i pro verzi Style, ktera sice zlevnila o 40-48 tis., ovsem obratem zakaznik vytahuje 43 tis. za paket Extra, aby se dostal k casti vybavy predFL verze..

 

Snad je takto kontext pochopitelny.

 

ipropitomce.thumb.png.0f6c596b49d094f582c41301a1c66c1c.png

 

 

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl prvního SIII FL na cestě.
Zadní část ujde, na jednu stranu působí v L&K verzi (černý) elegantněji a světla nejsou tak zlá jak jsem čekal, na druhou stranu ten nápis se tam vůbec nehodí, ačkoli se mi jinak tento nápad líbí - to bude tím vysokým "čelem", protože na ten nápis nebylo auto od začátku koncipováno. Za mě tedy jako celek zadní část horší.
No a předek.. Světla na pohled takřka stejná, až při bližším pohledu je vidět rozdíl - za mě k horšímu.
Nárazník hrozný, jako chromové brejle s úsměvem. A maska aspoň v L&K verzi v chromu na mě masivní až příliš. Tedy je za mě tady jednoznačně facelift horší.
Celkově mi přijde, že auto přišlo o ten nadčasový šmrnc a celistvost. Nelíbí se mi to, ale mohlo to být i horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...