Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Superb hybrid

Štěstí přálo a vedle nás se postavili prototypy elektro škodovek ?.

Řídili 2 mlaďoši zřejmě studenti, na tuto technologii od škody čekám, bavili se.

Ptal jsem se, jestli dá těch 50 km na baterie, nejvíce 46 km, auto prý lépe jezdí, jak je zatížené vzadu ( mohu potvrdit). Ptal jsem se co Jižní spojka, při ustálené 80 jede za 3kWh, což paráda. Denně mají ujet 250km, půl roku jeden řidič, jedno auto. Říkám mu, že se mi nelíbí to DSG, repase dříve nebo později, přeřazování, že eCVT je komfortnější. Jeho názor na nejlepší aut.převodovky - BMW. Prý DSG s jedním řidičem bez kravin vydrží, ale ty testovačky jak si prohazují občas nějaké na repas. Ptám se ho na spotřebu, že se v kombinaci i s dálnicí dostanu na 4l, on také. Jako mít ten milion 100,200 jdu do toho, ale nepodnikám, nemám Ičo bohužel ?. Matrix světla neměl, ale z testovaček oba říkali, že je to bomba, na ty základní námitky neměl, službu také odvedou.

 

Citigo

Je reálné těch 260 km - když se člověk snaží tak i ano, Jižní spojka, tunelový komplex. Bez dálnice nebo s lehkou nohou přes 200. Ten z cíga říkal, že Toyoty a Nissan Leaf jsou vymakanější. Ten ePedal jako Leaf cígo má, dá se nastavit síla rekuperace. Koukali pod kapotu u mě, ale Superba nemohl ukázat ?.

4EAA5CAF-5F48-4A52-AC33-436953959A3C.jpeg

A92EB3F7-8EAA-4AD6-808B-B65BF289AB10.jpeg

047A04F5-B6BA-48AF-ACB5-F20E709115D0.jpeg

38E717EF-913F-432F-8A40-94ED91DE8BD7.jpeg

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak dej alesi vedet, zda se svetla nataceji v zatacce stejne jako u pred FL, nebo je to jako u O3 FL, kde jsou staticka (a tim se tedy nenataceji v zavislosti na natoceni volantu) a ve meste se pouze zapne prisvetlovaci modul. Docela by mne zajimalo jak tomu u S3 FL s matrix svetlama je :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu, arteon je nataceci ma, napr audi A5 take..

Edit: Je mi pomerne fuk zda to maji reseno natacenim nebo rozsvecenim vice modulu, zajimalo mne zkratka zda se to svetlo naklopi stejne jako u bixenonu, coz v pripade O3 FL tak neni.

Arteon to tak opravdu ma a zminena A5ka take. Pokud to do S3 nedali, skoda.. :/ 

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb má jen vylepšené světlomety od Scaly a říkat tomu "Matrix" může jen Škodovka...

 

Z hlediska koncernu to správně dostalo jen PR číslo - 8IX a jen Škodovka si to nazvala "Matrix".

 

Nejvyšší světlomety z hlediska konstrukce mají pr čísla - 8IU.

 

Psát tu něco o Arteonu a o konstrukci podle videa u stojícího vozu..............:doh

 

To bylo řečí kolem MIB3 u faceliftu Superba3 - blamáž jako blázen. 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem opravdu rád, že jeho představení posunuli už podruhé o další půlrok a já už si musel koupit nové, tedy předface. Protože za mě designově mnohem horší, každá z těch změn je k horšímu. Zpracování taky horší (například ony chybějící hodiny, madla dveří přišla o obšití kůží, aj.), motory horší a asistenční systémy velmi podobné, které ale budou jízdu buzerovat o to více, takže není asi o co stát.
Jediné plus vnímám v podobě těch světel, o moc dál než ty nejvyšší v předface asi svítit už nebudou, ale dokáží stínit podle toho videa i značky, což předface neumí a dost to pak oslňuje. Jinak jsem ale rád za to co mám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...