Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Mi rekni, co presne chces do infotainmentu dokodovat?

 

A na zbytek opakuji to co uz jsem psal nekolikrat, zaloz si konecne vlastni tema :))

 

Kazdopadne jsem rad ze jsi spokojen a jsem zvedav na postupne reference na "matrix" led.. snad to nebude stejne spatne serizene jako u O3 FL kde to svitilo u vsech aut co jsem ridil do zeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Dixik2 napsal:

Ještě je dobré projet SIII předFL a FL a porovnat DCC. Je to rozdíl.Oboje jsem zkoušel na Komfort.

 

Předpokládám, že oboje proběhlo za jinak stejných okolností a vzápětí po sobě.

 

Například po HW stránce je jedinou změnou od začátku produkce u DCC podvozku změna předního tlumiče pro okruh pérování G04. Jinak jsou dle ETKY totožné tlumiče i pružiny, stabilizátory. Spodni zadni rameno se menilo sice s MR2020, ovsem to byla letos uz druha zmena. Dalsi zmeny probehly nezavisle na MR. Po elektricke strance se zmenila hned nekolikrat ridici jednotka DCC. Ovšem ne s FL, ale v letech 2015 a 2016.

 

Co se mohlo změnit (a laik nemá šanci odhalit) je buď přiřazení váhových tříd nebo SW úpravy ŘJ u DCC. A právě ty SW úpravy by mohly být docela zajímavým bodem. Zatím jsem slyšel jen o rozšíření počtu režimů. Aktualizaci parametrů ŘJ pro jednotlivé režimy jsem nezachytil, prosím o případné nasměrování.

 

Dokud tedy někdo nedá jasnou a konkrétní odpověď na případnou aktualizaci SW s MR2020, já osobně se dívám na rozdíly se značným podezřením. U mě například velký rozdíl v chování podvozku dělá tlak v pneu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 8. 2019 na 19:33, Aleš_BX napsal:

tak jsem dojel domů, no jsem unešen, ještě se půjdu projet v noci, co mne u výbavy zatím zklamalo, že v přihrádce u spolujezdce (lidově v torpédu) je žlutavá žárovička, přitom jsou jinak všude v autě ledky.... asi na ledku zapomněli...

 

po otevření motoru stále chybí kus těsnění víka motoru uprostřed, chybí i hadrový dekl baterky, jsou kolem jen boky..

 

WP_20190809_17_56_57_Rich.thumb.jpg.e6b0ea3536f4309f961253c7dd6dae7d.jpg

 

řídící jednotka není opechovaná jako u O III FL, když má auto alarm z výroby.... nálevka stále ta stará... nikoli ala Scala

 

 

 

 

 

úspora, ta sufidka tam může svítit celou životnost vozu, LED prostě může mechanicky prasknout atd.

 

Je otázkou, jak moc těstně dosedá kapota nad baterii, kvůli bezpečnosti chodců tam musí být určitá vzdálenost pevných částí a kapoty.

 

Tak to bych si asi i dodělal, sicher je sicher... Tak to je korunová položka, ale zase = úspory :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při uvedení zaznělo, že verzi Active kupovalo celkově jen asi 5% zákazníků a že proto nebude nabízena. U nás ne, jinde ano. S faceliftem mimojiné nebyla stažena z nabídky např. mechanická klimatizace a na některých ("vyspělých") trzích nejsou v základu ani zadní parkovací senzory. "Redukce komplexity" nedošla tak daleko, aby byla sedadla tvarově shodná pro všechny výbavové stupně - Active dostalo novou verzi čalounění.

 

Plyne z toho ještě jedna věc - komu se nelíbí přemíra chromu kolem mlhovek, je k dispozici díl bez této linky. Na fotce vidíte speciální edici pro hudebníky. Pod platem v kufru je přihrádka na noty.

 

active2.thumb.jpg.ce03f9d976abb8f448337c125a5a34c5.jpg

active.thumb.jpg.27428f85db3be88dccca8dafbd1ae875.jpg

active3.thumb.jpg.6eaa36142d54458118d27da54efd78c9.jpg

active5.thumb.jpg.516d8c103b7030704c867b76db5e1448.jpg

active4.thumb.jpg.92ee25ebd5015ee4c5033c9f6e977b68.jpg

 

 

 

 

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...