Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Čau lidi, jsem tu novej, ale chtěl bych se zeptat...asi trochu blbě. Někdo tady řešil, že Superb FL nemá ty systémy tak dokonalý, jako Passat FL. Proč si tedy nevzít Passata? Ptám se proto, že chci objednávat auto a nemůžu se pořád rozhodnout mezi Arteon, Passat FL a nebo Superb FL?

Přitom cenově to vychází skoro stejně, když se od VW odečte podnikatelský bonus.

Je nějakej důvod proč místo VW koupit Superba? Neberte to hlavně jako rejpání, ale rada by se mi hodila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Neviděl jsem že by se to tu někde řešilo.

Superb přes FL měl aktivní klapky před chladičem (clonu)  u motorů TDI.    Tyto klapky po FL zmizely.   Nevíte někdo proč?   Psali tam že snižují odpor vzduchu, zrychlovaly ohřev motoru atd...

 

Dále nové motory EVO.  Je to takový pokrok kupředu že má cenu do nich jít?   V čem přesně se liší od předchozích?   Předpokládám že před FL i po FL plní stejnou normu EURO6d temp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 8. 2019 na 14:06, DavidSK napsal:

Neviete, kde by som fyzicky u predajcu (CZ alebo SK) mohol vidieť nový Superb FL vo farbe Modrá Race?

V Praze je do neděle na náplavce

IMG_2121.JPG

IMG_2122.JPG

IMG_2124.JPG

 

5 předváděcích je k vidění

https://stock-cars.skoda-auto.com/260/cs-CZ/?step=filters&ModelFamily=3V_2020&ModelColor=8X8X

 

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ve Frankfurtu jsem omrknul Superb iV a ten už má 360° area view a taky hlavně Columbus s MIB 3. MIB 3 se zdá být výrazně plynulejší než předchozí systém (třeba přibližování a oddalování mapy navigace se vůbec nekousalo). Koukal jsem, že i web škodovky o tom u iV píše. Nevíte někdo, kdy to bude k dispozici k objednání i pro facelift s normálními motory?

Editováno: , autor: embecko3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...