Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

@kahuda92 Poradim ti lepsie riesenie. Ked chces menit listy das prachy za originalne diely, potom demontaz, montaz. Najdi si v svojom okoli kvalitnych wraperov a daj si to nalepit ciernou lesklou foliou. Videl som klavirnu lesklu co vyzera lepsie ako original striekany diel. Na Sportline to nie su uplne cierne tie listy. Usetris a bude to vyzerat dobre. 

Editováno: , autor: maxalera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Máš pravdu 110kw je evo už teď.  A 147kw EVO varianta přijde tedy v 25týdnu/20

 

Osobně stále nejsem rozhodnutý jestli jít u nového auta s DSG do 110 nebo 140kw.  Vzhledem k EVU se asi přikláním k 110kw verzi. Pokud mi to někdo nerozmluví? :)

Editováno: , autor: honza-marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, guest100 napsal:

kdyby někoho zajímalo jak bude v autě vypadat aktivním systémem, tedy aktivní Asistentem kontroly tlaku v pneumatikách (RDKS)

 

 image.thumb.png.88ec40a0bb6b4640a4ead9a6d5854da9.png

 

Viděl jsem už i realizaci na OIII, tuším na drive2.ru. Teď už jde jen o náklady a spolehlivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Dixik2 napsal:

guest100: V návodě k obsluze je,ale v ceníku není. Kdy bude v příplatkové výbavě ?

Teď jsem koukal na ceník a RDKS už tam mají za 2600kč.

Všiml jsem dále Area view spolu s trailler asistentem pro L&K s tažným za 9000kč a sedadel řidiče a spolujezdce s možností nastavení délky sedáku spolu s masážní fci pro šoféra za 6700kč pro L&K

Nevím ale jestli už to tam bylo nebo ne?

Mohu ale potvrdit že motor (starý) 2.0TDi 140Kw DFHA plní Euro 6d-temp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...