Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

Ahoj,

tak prinasim me srovnani S3 MR2017-8 LK combi a S3 MR2020 FL LK 4x4 combi. 

Co me nepotesilo na FL:

Zmizelo tlacitko telefonu z volantu a bylo nahrazeno zcela nepotrebnym tlacitkem view pro zmenu grafiky... 

Neustale neco vrze kolem pristrojovky...

Svetle prositi na cerne kuzi sice vypada lepe nove, ale po 2 mesicich uz to takove terno neni... (ano pouzivam auto jako dopravni prostredek a v podstate v nem ziju, takze jsem malicko prase :-))

Nastaveni podvozku vcetne rezimu.. vzdy po startu padne no "normal" hold, krom vypnuti start-stop cvaknu jeste 2x na rezim sport..

Zadni couvaci svetla osvetluji prostor pro kameru hrozne blbe, je o dost hur videt nez predtim.

Adaptivni tempomat automaticky meni rychlost...nekdy je to fajn ale nekdy hodi na 30ce 110....

Matrix led..snad pujde doladit,ale po xxx najetych hodinach v noci musim konstatovat, ze z tmaveho pruhu mezi dalkovejma a potkavackama me hrozne bolej oci a jsem daleko driv unavenej. Problem je, ze potkavacky nenavazujou na "dalkove led" a vznika tmavsi pruh, ktery neskutecne unavuje oci..

Divna rezonance do kabiny od motoru, ktera leze na nervy - doufam, ze servis vyresi a ze se jedna o zabavu a ne o vlastnost

 

Tak to by stacilo, ted co potesilo.

Mrtve uhly, system funguje perfektne, dovoli se zaradit driv za auto ( bez vrneni volantu..) predtim to bylo naladeno pro duchodce.

DCC vsechny rezimy mi prijdou lepe odladene jak komfort,sport,normal..

Vzhled - vypada opravdu lepe...

Brzdy...jsou o poznani tuzsi, byl to nezvyk, ale davkuji se dobre.

Chromova lista na spodku dveri lepe chrani pri otevreni dveri napr vedle zdi...

Senzory na klikach i u zadnich dveri..

Nastaveni barvy podsviceni podle jizdniho rezimu...

 

No..nic dalsiho me nenapada...jeste malickost, kterou srovnam s S2 FL DSG6. DSG6 ma daleko rychlejsi rozjezd nez DSG7. Dodnes  trnu pri rychlem vjezdu do krizovatky...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, verim, ze ty matrix svetla chteji jen doladit. V podstate by asi stacilo zvednout potkavacky nebo snizit dalky o ten kousek, aby doslo k překrývání.

FL mám tdi 140kw, kolega ma MR2019 take 140kw tdicko a nic mu tam do kabiny nebzuci. Je to takova vyssi tonina... 

Ps: udelal jsem par fotek, u statickeho obrazku to ale neni moc znat..

Budu drzet palce, aby byl tvuj kus ok.

 

20191030_204938.jpg

20191030_205007.jpg

20191030_205031.jpg

20190916_075842.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 12. 10. 2019 na 0:49, xtrack napsal:

Teď jsem koukal na ceník a RDKS už tam mají za 2600kč.

Všiml jsem dále Area view spolu s trailler asistentem pro L&K s tažným za 9000kč a sedadel řidiče a spolujezdce s možností nastavení délky sedáku spolu s masážní fci pro šoféra za 6700kč pro L&K

Nevím ale jestli už to tam bylo nebo ne?

Mohu ale potvrdit že motor (starý) 2.0TDi 140Kw DFHA plní Euro 6d-temp.

 

U nás na Slovensku nie je možné objednať nastavovanie dĺžky sedáku k ventilovaným sedadlám,ktoré sú v L&K sériovo. Čakal som dosť dlho pokiaľ sa mi k tomu niekto vyjadrí, no teraz to už viem...Takže objednávam L&K bez nastavenia dĺžky sedáku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...