Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

před 16 minutami, Rapid1.0 napsal:

@JaToNechapu

Nevím, přijde mi to zbytečně vyhrocené. Jsou změny, které dokážou naštvat - osvětlení v kufru, tapece v přihrádkách apod. Ale nadávat na tohle řešení pásu? Kolik času na to koukáš? Já bych si toho všiml maximálně při luxování auta, jindy bez šance. @Jan R. to ani nevěděl, že to má. Zbytečný povyk pro nic.

Jj beru pás za sponu neregistroval jsem to.

Je mi jedno jak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, OI L&K byla béžové plná. Na druhou stranu to, že už nejsou béžové koberce a řadicí páka mi až tak nevadí, tam byla brzy nevyčistitelná špína. Možná ještě některé díly na dveřích jsou v tmavém provedení taky lepší. Ale ty další mizící béžové kousky už mě mrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevíte o nějakých dalších změnách pro nový MR? Zatím jsem se tu dočetl jen o ubrání obložení v kastlíku a ubrání čepů na pásech, jsou to jediné změny? 
nebo má přijít i něco užitečného?

jinak nevíte prosím, jestli ten nový dvouramenný volant je kapacitní nebo pořád lane assist vyžaduje pohrkávání s volantem? 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Super info, bohužel to tu nejspíš brácha promázl, asi se to zvrhávalo. Každopádně zajímavé info. Za chvíli už toto vlákno stejně skončí. Jsem zvědav co v rámci modelové péče před skončením výroby ještě fabrika změní, resp. ubere. Má už někdo nějaké info? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
před 1 hodinou, Jan R. napsal:

V rámci MR 2023

- všechny budou mít komplet vnitřní LED

- el. dětská pojistka pro LB odebrána

- schránka spolujezdce bez chlazení !!!

- masážní sedadla pro Style, L&K, Sportline

- jiné názvy paketů

- tlačítkem na volantu jde přepnout Travel/ACC

 

Si si isty? Napr. cennik stale rozpoznava vnutorny LED paket (niekedy standard, niekedy za priplatok)

 

Co by malo tlacitko robit, resp. ako by malo fungovat prepinanie Travel/ACC?

Dnes tlacitkom zapnem alebo proste nezapnem Travel. Jedine ak chcen zrusit Travel, tak musim vypnut cez ACC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to chápem tak, že z volantu jedným tlačítkom prepínaš bežný ACC režim, alebo ACC+Travel režím, takže ak práve nechceš Travel, tak stlačíš a ideš iba ACC a opačne.
Každopádne odobratie elektrickej detskej poistky u liftbacku a schránka spolujazdca bez chladenia sú určite krokom späť, tak dúfam, že moje auto stihnú dodať ešte vrámci MR 2022.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ví prosím někdo, jak je to s modelovým rokem, když objednáno bylo ještě ve starém MR? Konkrétně objednáno letos na začátku dubna. V cenové nabídce doba výroby byla 10-13 měsíců, tedy někdy po novém roce. Bude vozidlo dodáno jako MR 2023, nebo 2022? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...