Přejít na obsah

Škoda Superb III. facelift


Popu

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Tak porad jsou zpusoby jak to mit i mimo skodovku

pokud mas v aute Android auto tak tam jde nainstalovat aplikace performance monitor kde krome hromady dalsich zajimavych informaci o aute je i napeti baterky

pripadne do zasuvky zapalovace jde koupit usb hub co ukazuje napeti zasuvky, tedy napeti cele site v aute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Také mám z Aliexpressu tu vložku/organizér v loketní opěrce a v ní mám udělaný otvor pro USB, které dost často používám pro Android auto, k tomu krátký USB kabel a telefon mám uvnitř přihrádky, ledka svítí nad tím mezipatrem, pak jsem ještě někde našel návod jak mezipatro lehce jednou rukou vytahovat, kousek od té ledky (kvůli těžišti, vepředu je vložka nižší než vzadu) mám vyvrtanou dírku a zespodu šroubek našroubovaný do černé hmoždinky, která je z vrchu, chytnutím za hmoždinku pak lehce jednou rukou mezipatro nadzvednu, když potřebuji pod něj, kde mám např. onen USB kabel.

 

20221018_115626.thumb.jpg.a3dcddcad051d427c815965b08d88091.jpg

Editováno: , autor: Petr Svetr
doplněno foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
V 10. 5. 2022 na 11:52, deto napsal:

Co by malo tlacitko robit, resp. ako by malo fungovat prepinanie Travel/ACC?

Dnes tlacitkom zapnem alebo proste nezapnem Travel. Jedine ak chcen zrusit Travel, tak musim vypnut cez ACC.

 

Podle návodu se tlačítkem na volantu přepíná mezi těmito třemi režimy:

1747557336_Screenshot_20230727_210551_SamsungInternet.thumb.jpg.f8dfca0e6f3b85b5feab420f0795a36f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...