Jump to content

Škoda Superb III. facelift

Popu

Recommended Posts

Jsou to drobné prkotiny jak se říká, ale praktické pro uživatele.

Ten tapec v té přihrádce je praktická věc, tak si tam každej za 10kč nalepí něco lepšího.

Potom třeba přijdeme o simply clever,škrabky apod...........

Nejvíc mě dojalo u Enyaqu plechová kapota bez pístů, to by hnus velebnosti.

Doufám že ty nové budíky půjdou nakodovat i na SIII FL MR2021, vlastně podobné budíky má Octa IV.

Tak samozřejmě že nám neřeknou: "Šetříme a je nám jedno, jak to vypadá."

Technicky je pravda, že nedochází ke kontaktu mezi plastem sloupku a čepem, ale na druhou stranu jsem zrovna tuto část v autě nikdy podřenou neměl a hluk jsem také nikdy nepozoroval. Vizuálně to pěkné není. 

• Upvote 1

To mlácení jsem tedy neregistroval, je fakt že u Fabie 3 ano hlavně kočičí hlavy nebo otevřené okno na vyvětrání auta to tam mlátilo ta plastová klipsa o tvrdý B sloupek. Toto tomu zabraňuje. 

@JaToNechapu

Nevím, přijde mi to zbytečně vyhrocené. Jsou změny, které dokážou naštvat - osvětlení v kufru, tapece v přihrádkách apod. Ale nadávat na tohle řešení pásu? Kolik času na to koukáš? Já bych si toho všiml maximálně při luxování auta, jindy bez šance. @Jan R. to ani nevěděl, že to má. Zbytečný povyk pro nic.

Edited by Rapid1.0

před 16 minutami, Rapid1.0 napsal:

@JaToNechapu

Nevím, přijde mi to zbytečně vyhrocené. Jsou změny, které dokážou naštvat - osvětlení v kufru, tapece v přihrádkách apod. Ale nadávat na tohle řešení pásu? Kolik času na to koukáš? Já bych si toho všiml maximálně při luxování auta, jindy bez šance. @Jan R. to ani nevěděl, že to má. Zbytečný povyk pro nic.

Jj beru pás za sponu neregistroval jsem to.

Je mi jedno jak to je.

• Upvote 1

On už celkově béžový interiér zas tak béžový není. Postupně se béžové díly odebírají. Na první pohled to tolik nejde vidět, ale srovnání třeba s OI L&K je dost zajímavé.

Máš pravdu, OI L&K byla béžové plná. Na druhou stranu to, že už nejsou béžové koberce a řadicí páka mi až tak nevadí, tam byla brzy nevyčistitelná špína. Možná ještě některé díly na dveřích jsou v tmavém provedení taky lepší. Ale ty další mizící béžové kousky už mě mrzí.

• Upvote 1

• 1 month later...

Nevíte o nějakých dalších změnách pro nový MR? Zatím jsem se tu dočetl jen o ubrání obložení v kastlíku a ubrání čepů na pásech, jsou to jediné změny? 
nebo má přijít i něco užitečného?

jinak nevíte prosím, jestli ten nový dvouramenný volant je kapacitní nebo pořád lane assist vyžaduje pohrkávání s volantem? 

Údajně co jsem hledal skrze kapacitní volat, tak by tam měl už být. Jinak ohledně změn, tak tu někdo psal podsvícené písmenka 
na automatické řadící páce, jinak také by mě zajímali další změny co tam budeme mít :)

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Viki39004
      Dobrý deň . Nenašiel som tu nikde túto závadu , ak to tu je a nenašiel som prepáčte mi.
      Počas jazdy do kopca mi vyskočila voda na 100 a olej na 128 stupňov. Dia píše toto:
      Adresa 01: Motor (J623-CRLB)       Labely:. SVO\04L-907-309-V1.clb
         Řídící jednotka SW: 04L 906 026 ET    HW: 04L 907 309 R
         Díl: R4 2.0l TDI   H22 1990  
         Revize: B5H22---    
         Kódování: 011D0012036401087000
         Dílna #: WSC 01286 386 08256
         ASAM Dataset: EV_ECM20TDI01104L906026ET 002002
         ROD: EV_ECM20TDI01104L906026ET_002_SK48.rod
         VCID: 000F35079B030A4FA6-8054
      1 nalezena chyba:
      4529 - ridici obvod ventilatoru 1 high 
                P0692 00 [039] - -
                Nepotvrzeno - Testováno od smazání paměti
                   info o závadě:
                          Stav závad: 00000001
                          Priorita závad: 2
                          Frekvence závad: 254
                          Kilometry: 140928 km
                          Datum: 2021.09.01
                          Čas: 11:21:33
                          Otáčky motoru: 1652.50 /min
                          Normovaná hodnota zátěže: 85.1 %
                          Rychlost vozidla: 41 km/h
                          Teplota chladicí kapaliny: 94 °C
                          Teplota nasávaného vzduchu: 76 °C
                          Okolní tlak vzduchu: 980 mbar
                          Napětí svorky 30: 13.320 V
                          Čítač zapomenutí po OBD: 40
                          Hmotnostní množství vzduchu: požadovaná hodnota: 250.0 mg/stroke
                          Snímač teploty chlad.kap. 1: řada 1 na výst.chladiče:hr.hodnota: 2222.0 °C
                          Snímač vnější teploty 1: řada 1: hrubá hodnota: 17.0 °C
                          Buzení ventilátoru chladiče 1: 10.00 %
                          Snímač teploty paliva 1: řada 1: hrubá hodnota: 27.7 °C

Je chyba v snímači teploty chladiacej kvapaliny? Ďakujem

• By Owneil
      Prodám úplně novou sadu čtyřech textilních koberců pro Škoda Superb I. r.v. 2001-2008. Jsou originálně zabalené a nepoužité. Kupované před měsícem na skoda eshop za cca 1400 kc. Duvod prodeje nevhodný dárek.
    • By brnenska.odchytova
      Na silnicích potkáte mnohé a mnohé už jste v mých videích viděli. Pokud si někdy říkáte, že řidičák občas dostane i úplný magor, tak v dnešním videu je jeden extra kousek.
      https://www.youtube.com/watch?v=tEWxDfriPmU

• By Ondmess
      Ahoj, potřebuji vědět zda pasují konektory z mlhovek předface a faceliftovej nárazník s mlhovkova. 
      Chci vyměnit komplet nárazník za faceliftovej a mít tam denní svícení.
      Děkuji za odpovědi :) 
    • By Radek00
      Zdravím pánové, již delší dobu si pohrávám s nápadem předělat mou OIII combi 2018 na RS verzi..Vím, že ti bude nejspíše kontroverzní téma, ale žádné RS odznáčky a samolepky na auto dávat nechci, nebojte.:D Jedná se mi čistě o vzhled karoserie, která má RS dle mého přitažlivější a agresivnější.:) Jsem stavař, takže co se týče znalosti jednotlivých prvků a dílů karoserie nemám zdání, co bych mohl potřebovat, nebo kde by mohl být nějaký problém. 
      Tak a teď k tématu..Neví někdo co všechno by bylo potřeba pořídit? Chci vyměnit přední i zadní nárazník. 
      Sedí např. výztuhy, krytky ostřikovače, různé výplňové díly atd.? 
      Předem děkuji za názory a rady. :)
  • Create New...